Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Andrea Vávrová
Vloženo 13. 4. 2021
Líbí se mi

AV Design - design "srdcem & rozumem"

avatar
Andrea Vávrová
Vloženo 13. 4. 2021
Líbí se mi
AV Design - design "srdcem & rozumem"

AV Design - design "srdcem & rozumem"

Značka vznikla sice nedávno, ale už má za sebou několik tvůrčích realizací. Hlavním krédem této značky je „design srdcem & rozumem“. A proč? Každý z nás se chce doma cítit komfortně a rád se vracet tam, kde to má rád, a i když kolikrát nemá na nejdražší designové kousky, nemusí hned svoje snahy k vytvoření svého vysněného domova nebo kanceláře pod palbou drahých designových poradců vzdávat.

Pomocná ruka této značky vznikla hlavně proto, že estetika není sama o sobě ve spoustě drahých věcí, ale právě naopak. Důležité je vybrat ty správné kousky, barvy, materiály a vše sladit tak, aby dávaly ve výsledku víc, než se může z počátku zdát.

V jednoduchosti a kvalitním zpracování materiálů je nejvíce síly, to samo o sobě dodá na luxusu každému interiéru. Žijete sami? Nechte si pěkně vymalovat, udělejte novou podlahu, kupte kvalitní křeslo a puff pro návštěvu, na stěnu si dejte oblíbenou tapetu, nebo jen do rohu větší pěknou kytku v květináči z jutty a hodiny, televizi dejte na zem, do oken kvalitní žaluzie nebo jen závěsy z kvalitní látky a máte hotovo. Vím, zní to jednoduše, ale někdy stačí jen navést, nebo dobrý nápad, ukázat kvalitní, a ne příliš drahé výrobky a naše společná práce, vás bude nejen bavit, ale výsledek vás bude těšit hodně dlouho. A ten, kdo sám nežije, tomu radím nejdříve si doma pořádně ukliďte, nejen povrchově, ale pěkně do hloubky, zbavte se starých nepotřebných tretek a oprýskaných krámů, na které sedá jen prach a vpusťte k sobě čerstvý vzduch, díky tomu se pak budou dít zázraky.

Máte zájem vytvořit si útulný a designově moderní bydlení nebo kancelář? AV Design je tu pro vás, spolu to zvládneme, tím jsem si jistá.

Mgr. Andrea Vávrová, www.avdesigncz.com

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Klára Janotková 21. 4. 2021

Krása, taky bych takhle chtěla umět sladit věci v bytě. Já jsem na to úplně antitalent a štve mě to. Jak jsme si s přítelem kupovali nový byt, protože jsme se stěhovali do Německa kvůli práce, tak jsem musela zaplatit jedné paní, aby nám s tím trochu pomohla, protože jsem z toho už byla na přášky. Jinak kdyby někdo měl podobný problém že hledá byt v zahraničí a neumí jejich jazyk (jako já němčinu), tak jsem hledala byt tady https://www.eurobydleni.cz/zahranicni-nemovitosti/nemecko/

Odpovědět
avatar
Martina Kočková 17. 4. 2021

Krásný a luxusní byt! Moc Vám takový závidím. My se teda snažíme ten náš ladit do podobného stylu, ale ještě takhle krásně sladěný není... Ale zrovna nedávno jsem narazila na perfektní webovou stránku, kde nabízejí různé krásné skleněné dekorace: https://www.krasne-sklo.cz. Tak jsem tam nakoupila hned několik váz, abych měla kam dávat své kytičky.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 4. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 248
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.