Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Eva Wolf Pechová
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Architektka Eva Lövenhöferová nabízí bezplatnou poradnu

avatar
Eva Wolf Pechová
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Architektka Eva Lövenhöferová nabízí bezplatnou poradnu

Architektka Eva Lövenhöferová nabízí bezplatnou poradnu

Řešíte zařízení, změnu nebo dokonce celkovou rekonstrukci vašeho bydlení či komerčních prostor? Jde o náročný úkol po organizační, časové a finanční stránce. Proto je tu pro vás Studio Evalofa, které vám energii, čas i peníze ušetří. Navrhne vám interiér a navíc zajistí jeho kompletní realizaci.

Eva Lövenhöferová, architektka ze Studia Evalofa, se svěřuje: „Od jiných architektů a designérů se liším. Klientům navrhnu interiér nebo zkonzultuji jejich vlastní projekt, a zároveň vše kompletně zrealizuji.“ Eva má díky své dlouholeté působnosti navázanou spolupráci s řadou šikovných a spolehlivých odborníků a řemeslníků, což jí umožňuje nabízet takzvaný „full service“. Jde o prověřené zedníky, elektrikáře, instalatéry, malíře, podlaháře nebo třeba truhláře.

Každý kout v místnosti je využitý

„Těší mě, že za mnou zůstávají hezké a praktické interiéry, které mají kvalitní provedení a jsou promyšlené. Mám radost, když se lidé cítí dobře tam, kde to vytvořím,“ říká architektka Eva.  Vnáší do práce svou praktickou stránku s technickým vzděláním a estetickou se vztahem k příjemnu. „Na stavbu pohlížím zevnitř. To znamená, že si pod projektovou dokumentací okamžitě představuji možnosti pro využití každého koutu v místnosti,“ dodává Eva.

„Eva je náš interiérový architekt už deset let. Současná podoba našeho domu je převážně její zásluhou. Jsme nadšeni návrhem moderní kuchyně, zajištěním dodavatelů a dozorem nad nimi,“ raduje se Jiří Mareš, majitel poradenské firmy a jeden z mnoha spokojených klientů architektky Evy.

Když se chce, tak to jde!

Architektka funkčních interiérů se řídí mottem „Když se chce, tak to jde!“. Což znamená, že pokud se s ní pustíte do práce, Eva vám pomůže zrealizovat vaše sny. Umí vytvořit atmosféru a dokonale využít prostor. U soukromých staveb začíná konzultací projektové dokumentace. Navrhuje úpravy projektu tak, aby byl prostor efektivně využitý. Konzultuje ale i rozvody instalace, věnuje se detailům nábytku, koupelen, osvětlení a dekorací. Nakonec zařízení ve spolupráci s vyzkoušenými firmami dodává a na vše dohlíží. I nad stavebními úpravami a montáží. „Svoji práci odevzdávám včetně závěrečného úklidu. Myslím prostě na všechno,“ doplňuje architektka.

V případě komerčních projektů Eva nejdříve zkoumá procesy, které v prostoru fungují. Kolik se tam pohybuje zaměstnanců a klientů. Jak je prostor využíván a jak má na návštěvníky působit. Kanceláře, kosmetické salóny, konferenční sály nebo obchody se tak stávají motivujícím a reprezentativním prostředím.

Bezplatná poradna interiérového architekta

Navštivte Evinu bezplatnou poradnu v rámci přehlídky Design Shaker a proberte s ní svoje plány. Eva začíná zjištěním individuálních potřeb rodiny nebo firmy, proto s sebou přineste projektovou dokumentaci nebo plánky. Do půlhodinové poradny je nutná registrace. Pokud tak učiníte, Eva s vámi projde krok za krokem cestu k vašemu novému interiéru.

Chcete konzultaci s architektkou zdarma? ZDE se přihlásíte.

Více o Evě Lövenhöferové a jejím Studiu Evalofa se dozvíte na webu www.evalofa.com.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 463
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.