Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Nikola Geregová
Vloženo 24. 10. 2021
Líbí se mi

Veletrh FOR Pets

avatar
Nikola Geregová
Vloženo 24. 10. 2021
Líbí se mi
Veletrh FOR Pets

Veletrh FOR Pets

Právě v Praze probíhá veletrh For Pets. Ať už máte jakéhokoliv mazlíčka, najdete zde pro něj různé věci, pokud ho vezmete s sebou, může se najíst v psi restauraci a ochutnat různé pamlsky. Samozřejmě je zde i zábava pro deti i maminky. Já jsem byla překvapená vším co nabízí, protože zde najdete i zvířátka k adopci, můžete přispět na různé útulky, a podepsat petice na ochranu zvířátek. 

Najdete zde opravdu vše, dostanete i vzorky domu, pokud s vámi váš miláček nejde, můžete koupit různé potřeby za skvěle ceny, a je zde mnoho atrakcí a zabývá pro děti. Stánky pro maminky i ty budoucí, a pánové a hráči her si tu přijdou také na své. 

Já objevila spoustu nových firem které neznám a které vyrábějí a pečou pro pejsky zdravé pamlsky. Uvidíme jak budou našemu pejskovi chutnat. Dostalo se mi spousta poradenství a novinek. Protože máme trošku problém sehnat zimní bundu na našeho obra, tady jsme objevili krásnou a velkou a lehkou právě pro něj????. Takže jsem opravdu rada že jsem se sem dostala. 

Takže pokud máte čas, doporučuji veletrh navštívit. Samozřejmě se musíte prokázat negativním testem na covid.... Ale opravdu to stojí za to????

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 27. 10. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 25. 10. 2021

tak tam nepotřebuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.