Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Adgarka
Adgarka
Vloženo 19. 8. 2019
Líbí se mi

"Pane, kupte si většího psa"

Adgarka
Adgarka
Vloženo 19. 8. 2019
Líbí se mi
"Pane, kupte si většího psa"

"Pane, kupte si většího psa"

Moje první Ájnka byl opravdu pan pes, vlastně fenka, krásná modrá Neapolská mastynka. Neobvyklé plemeno, hlídání měla v sobě a vychovávala jsem jí dobrým slovem a jako dítě.Milovala mě a celou moji rodinu, vážila 65 kg. Když odešla, byla jsem již rozvedená a po pejskovi se mi moc stýskalo. Můj nový přítel mi chtěl udělat radost a tak jsme jeli pro pejska malinkého yorkšíra. A když mi přinesli ukázat malinkou fenečku, byla pro starší paní, co umřela a ona jim tam zůstala. Ty malinkatý očička a jak byla smutná....a tak jsem ji musela zacgránit a byla moje. Ájinka číslo 2.

Když jsem si ji přivzla byla malinká, že se mi vešla do dlaně. Sousedi se mi smáli, co jsem si to koupila za psa? ˇAjinka byla hrdý malý temperamentní yorkšír, malinká, ale srdcem velká. Přítel jí byl venčit v parku a volá  Ájo, Ájo, Ájinko kde jsi a pejsek nikde...Za chvilku přišel pán, poklepal příteli na rameno a říká: "Pane, kupte si většího psa, pejsek Vám celou dobu sedí u nohy" 

Dnes je mé Ájince již 12 let a je celá panička. Dokonce se i urazí, když přítel dlouho nepřijde tak se otočí ke zdi a může na ní volat jak chce...ona se prostě urazila. Po svém mu říká: "Dlouho jsi tu nebyl, tak s Tebou nemluvím" . A další den už ho zase vítá a vrtí ocáskem.  takové je moje psí Ájinka. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 20. 5. 2020

Pěkný blog

Odpovědět
Adgarka
Adgarka 20. 8. 2019

Tak ten je tedy krásnej, mám to také tak, pes je prostě součást rodiny a dá se s ním i "povídat"..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 8. 2019

Psí mluvu s člověkem taky znám, když jsme ještě mívali pejsky, hodně často jsem s nimi komunikovala. Někde tu na stránkách mám i rozhovory s Benou . Teď jsem tu na víkend měla dceru a ona neustále mluvila za pejska, co bydlí naproti nám a běhá po zahradě. Bylo to vtipné, nasmály jsme se. A když pejsek na sobotu zmizel, dceři vcelku chyběl..Jinak dcera je již léta dospělá a protože bydlí v rodinném domě, tak psa má neustále

Odpovědět
lemur
lemur 20. 8. 2019

Odpovědět
Adgarka
Adgarka 20. 8. 2019

jo jo moje Ájinka

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 937
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.