Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Atevy
Atevy
Vloženo 24. 12. 2019
Líbí se mi

Jack Russell teriér

Atevy
Atevy
Vloženo 24. 12. 2019
Líbí se mi
Jack Russell teriér

Jack Russell teriér

Jack Russell teriér, zkratkovitě i JRT (anglicky: Jack Russell Terrier), je psí plemeno původem z Anglie. Standard plemene rozeznává tři varianty: krátkosrstou, lámanou a drsnosrstou. Všechny tyto varianty odlišuje jen typ chlupu.

Jedná se o temperamentního, svéhlavého a inteligentního psa, který je velmi populární po celém světě. Typický je i jeho přátelský vztah k lidem a především dětem. Často bývá využíván pro pracovní a lovecké účely, například vyhánění lišek z nor či lov drobnější zvěře; převažuje ale chov psa jako společníka. Průměrně se dožívá až 15 let.

*heart Jack Russell teriér je ve světě velmi populární; v roce 2009 se například v Itálii jednalo o 9. nejregistrovanější plemeno.[9] Jack Russell teriér je živý, veselý a energický pes s dobrým vztahem k dětem. Jack Russell teriér je rád v centru pozornosti a je vhodné mu v otázce výcviku věnovat dostatek času, aby se naučil zvládat alespoň základní povely, jako je přivolání nebo odvolání na místo. Ke své rodině je JRT přítulný a milující, taktéž je přátelský k cizím lidem, u jedinců, kteří v mládí neprošli řádnou socializací ale nemusí být tenhle povahový rys viditelný

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 20. 5. 2020

Pěkný blog

Odpovědět
Denča75
Denča75 3. 5. 2020

zajímavé plemeno

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 1. 2020

miláček

Odpovědět
Tamara
Tamara 26. 12. 2019

Sestřenice má fenečku a to je takové "tsunami". Po vítací smršti následuje snášení hraček a všeho, co najde, pak následuje sprint okolo stolku, křesel, doprovází jej skoky na nás, nejlépe na hlavu a pak najednou padne a spí. Je milá, mazlivá.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 828
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.