Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Murmus
Murmus
Vloženo 27. 11. 2018
Líbí se mi

Anie

Murmus
Murmus
Vloženo 27. 11. 2018
Líbí se mi
Anie

Anie

Přesto že už doma máme docela zvěřinec...Přesto že jsem slibovala že dám pokoj....Přesto jsem se zamilovala.... A tak k Lady, Chucky, Pepovi (kočky) a Falcovi (nejvěrnější pes a mega aportér) přibyla malá Anie. Kříženka z nekomerční množírny. Mix jezevčíka a bůh ví čeho. Mrňavá dračice co nemá ani dvě kila a i tak vydá za pět. Měla být slepá (díky bohu vidí, neví se jak moc), nejspíš proto ji nikdo nechtěl. A tak máme doma maraton kolem loužíček a hovínek (pokud vám budou tvrdit, že chodí na podložku, počítejte s tím že lžou )

Nikdy mě nezajímaly rodokmeny. Míra psí lásky se přeci neměří na počet utracených peněz. Falco je z dočasné péče u Českých Budějovic. Prťous co měl mít maximálně do deseti kil a je z toho šestnác. Torpédo, které ale po dvou letech poslouchá na slovo i bez urputného výcviku. Bílý anděl s ďáblem v těle. Proto když jsme si Anie přivezli, nepochybovala jsem že ji vezme za svou. Nezklamal. Svojí malou ségru přijal jako by s námi byla odjakživa. A tak společně vyrážíme na procházky a kontrolujeme každou stopu na naší oblíbené trase.

Doma pořádáme závody v ringu. Falco zatím jasně vede, ale Anie mu i tak nic nedaruje. Je to takový souboj Davida a Goliáše. Tohle jsou ty chvíle kdy vím že jsem udělala správnou věc. Pes dokáže neskutečně obohatit život. Vytáhne vás ven i když nemáte náladu a v průběhu zjistíte, že už jsou vlastně všechny chmury v trapu.

Jako bonus máte k vaření nejbystřejšího pomocníka na světě a rozhodně se nemusíte ohýbat pro ten kousek vepřového co právě upadl To co dávám, mi tyhle broučci stokrát vrací. Nedovedu si představit, že by mě doma někdo přívítal s větším nadšením než tyhle dva vrtící ocásky. 

Pac na to

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 20. 5. 2020

Pěkný blog

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 2. 10. 2019

Odpovědět
janinkad
janinkad 30. 11. 2018

Krásný a hlavně pravdivý článek

Odpovědět
Murmus
Murmus 2. 12. 2018

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 880
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.