Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mishula
Mishula
Vloženo 20. 8. 2015
Líbí se mi

Životní změna a velká motivace - Island

Mishula
Mishula
Vloženo 20. 8. 2015
Líbí se mi
Životní změna a velká motivace - Island

Životní změna a velká motivace - Island

Ahoj

Jsem tu nová, a aby u mne nebylo prázdno, tak bych chtěla přispět svou troškou do mlýna.

V současné situaci bych ráda změnila práci, jsem zatím zaměstnaná a zároven na VPP, ale chci to změnit. Mé veškeré aktivity se mi nějak nevejdou do 24 hodin, které mám denně k dispozici, a jelikož čas je vyměřen všem stejně, chtěla bych jej více zefektivnit a více se na všechny usmívat. Začala bych tím, že bych vypustila denní 2-3 hodinové dojíždění. Tak mi držte palce.

Zefektivnění mého dne a stylu života není mým jediným cílem, který není z těch jednodušších (neříkám, že třeba držet dietu je jednoduché, pro mne vůůůbec, nemám v tomto výdrž Můj další cíl je ISLAND!

Nejsem na to naštěstí sama, ale vy umíte šetřit na něco dlouho dopředu? Já ne! Bohužel Teď se ale nedá nic jiného dělat. Musíme se to naučit  Včera mi přišel očekávaný turistický průvodce Islandu (moc ráda cestuji a sbírám cestovní průvodce od jednoho vydavatele, aby bylo zřejmé a abych nezapomněla, kde jsem všude byla) a já se do této země zamilovala už pouze z obrázků, no posuďte sami. Obrázky jsou zatím stažené z nejoblíbenějšího vyhledavače google ale až tam budu, tak už cizí fotky v mém dalším vyprávění nebude potřeba zneužívat.

   

Moc rádi bychom tam tedy vycestovali. Máme rádi přírodu, výlety a žádné davy lidí kolem. Není to finančně nenáročné a tak běžím pro nedobytnou pokladničku, kterou rozbijeme až příští rok. Zatím jsem těch pokladniček měla už nekolik, ale znáte to, když to má odnímatelné dno, potřebujete na něco drobné... a už se to jen tak nenaplní. Takže běžím pro prasátko, které si vesele pomalujeme, určíme cíl šetření a to by bylo, aby nebylo.

Do té doby musím změnit své živobytí, lépe si zorganizovat čas dle priorit... a také listovat průvodcem, plánovat, co bychom chtěli vše vidět, poptat se všech možných známých i neznámých, kdo tam už všechno byl a těšit se, že to prostě vyjde!


A jak si umíte organizovat svůj čas vy? A šetříte na něco vysněného? Moc ráda si přečtu na co šetří a o čem sní ostatní ženy, sny, plány a cíle by měla mít každá.

Letos jsme s přítelem byli na Korsice a v Itálii, tak o tom příště.

Mějte se moc hezky, držte mi palce, ať o všem jen nemluvím, ale taky něco dělám a usmívejte se okolo!

Mishula

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 3. 5. 2020

nádherná příroda

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super Island je úžasný

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 781
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.