Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi

Zámek Úholičky

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi
Zámek Úholičky

Zámek Úholičky

Zámek Úholičky, stavba s prvky romantismu a novorenesance nabízí možnost pronájmu zámeckého parku pro soukromé a firemní akce, svatby, festivaly, narozeninové oslavy.
Zámeček s prvky romantismu a novorenesance má dlouhou historii, která započala v roce 1603. Mezi lety 1873 – 1889 nechal František z Valdštejna dostavět 1. patro, interiér zámku upravil k obývání a na střeše nechal vztyčit novou věž s hodinami. Během času zámek měnil své majitele, každý se ale zasadil o jeho rekonstrukci či drobné úpravy. S výjimkou roku 1949, kdy byl zámek znárodněn a stal se součástí zemědělského družstva (sloužil jako sklady, kanceláře a byty). V současnosti je v soukromém vlastnictví a jeho majitel jej rekonstruuje. Jako první byla zrestaurována část zámku vzhlížející do parku. Současný majitel se v přilehlých hospodářských budovách zabývá chovem koní a zámek (zámecký park) pronajímá k slavnostním účelům.

Zámek bývá příležitostně otevřený i k prohlídkám, například při Dnech soukromých hradů a zámků, Dni evropského dědictví...atp. Na zámku se pořádají také výstavy a další kulturní program. Přístupný je též zámecký park.
 
Chateau Úholičky je díky svému romantickému prostředí ideálním místem zejména pro konání svateb. Zámek nabízí nejen okouzlující přírodu, zázemí pro svatební hosty, ale také catering či apartmán pro novomanželskou noc. Svůj den si zde pak můžete naplánovat přesně podle svých představ. Ochotný personál navíc vyřeší každý zádrhel, který by mohl nastat tak, abyste vy o ničem nevěděli a mohli si užívat nerušené okamžiky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 9. 2021

neznám, vypadá hezky

Odpovědět
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 15. 9. 2021

Také neznám...ale je to krásný zámek.

sipeji
sipeji 15. 9. 2021

Krásný zámeček.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 9. 2021

Hezký zámeček, musela jsem se podívat do mapy, kde vůbec Úholičky jsou

Odpovědět
lemur
lemur 15. 9. 2021

Pěkný zámek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.