Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cestomilka Jana
Cestomilka Jana
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi

Zájezd jako dárek! Ano nebo ne?

Cestomilka Jana
Cestomilka Jana
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi
Zájezd jako dárek! Ano nebo ne?

Zájezd jako dárek! Ano nebo ne?

Štědrovečerní večeře, vůně cukroví, líbezná melodie koled a pod vánočním stromečkem pořádná kopa dárků. Z tenké obálky nadepsané vaším jménem na vás znenadání vykoukne překvapení! Zájezd do Paříže! Autobusem! V létě!  Pro někoho ten nejúžasnější dárek, pro jiného noční můra. Jak takovým situacím předcházet a proč není zájezd vždy tím nejlepším dárkem?

Koho zájezdem určitě nezarmoutíte!

Darujete-li zájezd do Disneylandu vašim ratolestem, věřte, že budou skákat radostí až ke stropu. A jestliže poletíte letadlem, nadšení se určitě ještě zněkolikanásobí. S možná trochu menší odezvou se setkáte u své dospívající dcery, která po zájezdu do Paříže sice již pár let touží, ale neudělá vám tu radost, abyste viděli, že jste splnili její celoživotní sen. V každém případě vy ve skrytu duše víte, že jste trefili do černého. S darováním zájezdu můžete přijít rovněž ve chvíli, kdy jste zamilovaní a chystáte se například požádat Vaši drahou polovičku o ruku, nebo si jen chcete připomenout zapomenutou svatební cestu. Pak vězte, že určitě nebudete odmítnuti.

Komu zájezd pod stormeček raději nekupovat?

Někteří z nás se chtějí odvděčit svým maminkám nebo stárnoucím rodičům za vše, co pro ně v životě udělali. V tomto případě ale nemusí být zájezd vždy ta správná volba! Opatrní buďte rovněž ve chvíli, pokud kupujete zájezd manželce a máte děti, nebo pokud vám skřípe vztah a vy vidíte východisko ve společné dovolené. Sepsali jsme proto pár rad, které vám zaručeně pomohou v rozhodování.

1. Pokud chcete koupit zájezd jako dárek pro svou maminku, určitě ji do ciziny neposílejte samotnou! Z vlastních zkušeností víme, že to pro ni může být velice stresující a zájezd si neužije. Domluvte se třeba s její kamarádkou, nebo někým z rodiny. Nakonec můžete vyrazit i vy sám/sama. Vaše maminka bude určitě moc ráda!

2. Pro starší rodiče nebo prarodiče se předem dobře informujte u CK na náročnost zájezdu. Pokud jen trochu váháte, zda zájezd Vaši rodiče zvládnou, doporučujeme raději zakoupit dárkový poukaz. Vyhnete se stornování zájezdu a nepřijdete o nevratnou zálohu.

3. Máte doma malé ratolesti a chcete překvapit svou drahou polovičku odpočinkem v podobě zájezdu? Buďte opatrní! Napřed si zjistěte, zda vám má kdo pohlídat děti a jestli vaše žena opravdu touží po dovolené v zahraničí. Možná ji více potěší pobyt v tuzemsku nebo wellness.

4. Již nějakou dobu vám to doma neklape a hledáte řešení ve společné dovolené? Váš záměr může přinést ovoce, ale můžete také přijít o pořádnou částku peněz, pokud budete muset zájezd zrušit. Raději jděte s pravdou ven a dejte svému partnerovi/partnerce prostor pro rozhodování.

5.Váš kolega ve firmě slaví jubileum a vy jste se dohodli, že ho překvapíte zájezdem. Bohužel i v tomto případě se často stává, že obdarovaný sám zavolá, že by zájezd rád zrušil.

Naše rada tedy zní! Buďte opravdu opatrní, komu a jaký typ zájezdu kupujete. Zde se určitě vyplatí řídit se radou „dvakrát měř a jednou řež“. Naštěstí dnes již každá cestovní kancelář nabízí dárkové poukazy v určité hodnotě, které se naštěstí dají vrátit zpět a vaše peněženka neutrpí těžkou ztrátu. Pokud jste se již rozhodli zájezd darovat, pak se vždy poraďte se specialistou na daný zájezd. Ví toho nejvíce a sám vám může poradit komu a co koupit.

 

S přáním krásného a pohodového předvánočního času

Cestomilka Jana

Specialista na zájezdy do Francie

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 4. 5. 2020

určitě ANO

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 2. 2020

Super dárek

Odpovědět
janahej
janahej 26. 1. 2016

Já bych brala zájezd jako dárek všema deseti

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 230
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.