Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bakulka
Bakulka
Vloženo 23. 3. 2017
Líbí se mi

Výlet do Paříže. Co se mi stalo a jak jsem se tam dostala?

Bakulka
Bakulka
Vloženo 23. 3. 2017
Líbí se mi
Výlet do Paříže. Co se mi stalo a jak jsem se tam dostala?

Výlet do Paříže. Co se mi stalo a jak jsem se tam dostala?

Co se mi stalo v Paříži a proč jsem tam byla?

Konečně (famfáry) mám pro Vás jeden článek. O mých vylomeninách v Paříži. Kdo mě sleduje na Instagramu nebo na Facebooku, určitě si všimnul, že jsem každý den něco přidávala.

Proč jsem vlastně během školy byla v Paříži?
Jednou takhle při zkoušce jsme s holkama dostaly bláznivý nápad, co takhle vyjet na ten týdenní kurz od ATHENS? Za pár dní je uzávěrka, zkusíme to? Třeba nás vyberou. V rámci ČVUT máme možnost vyjet 1. za studium na program tzv. ATHENS, díky kterému si můžeme vybrat libovolný kurz. Ještě ten večer jsme poslaly přihlášky, tuším někdy koncem ledna a ani jsme se nenadály a byl březen a my se chystali na náš nejlepší trip ever. Byla to jízda Vám povim!

Jak dlouho jsem tam byla?
Letěly jsme 10.3.2017 a návrat byl 18.3.2017 tudíž 8 dní… 8 nezapomenutelných dní. Hned se s Vámi podělím o nevšední zážitky.

Co se mi stalo? O tohle se chci s Vámi podělit!

Prostě jsem se ztratila. S jednou slečnou, která tvrdila, že cestu určitě ví. Dostaly jsme se do takových končin, kde byste fakt nechtěli být. Při mém štěstí jsme potkali černochy, asi nějakej gang nebo co. Každopádně nejvíc mě vyděsilo to, když jednoho černocha povalili na zem a ostatní do něj začali kopat a mlátit. Znáte ten pocit, že se Vám zastaví dech? Tak to se mi přesně stalo. Nicméně jsme ani nedutaly a přešly na druhý chodník a dělaly jsme, jakože tam nejsme. Nachodily jsme v ten den asi 20 km, jely OMYLEM načerno tramvají, ale přežily jsme.

Kolik mě to stálo?
Já to radši ani nevím, ale pokud by Vás to zajímalo, tak to kvůli Vám půjdu spočítat. Celkem raketa to byla, ještě, že část hradí škola (jupí).

Co si z tohoto výletu beru do svého života?

  • Nové kamarády a také nezapomenutelné zážitky, které budu vyprávět svým dětem a vnoučatům a samozřejmě Vám i všem okolo.
  • Vždy, když se odněkud vrátím, uvědomím si, jak se máme na tom světě skvěle, když tedy opomenu tu střelbu na letišti (Orly) v den našeho odletu, ALE my naštěstí letěli z jiného letiště. Měli jsme takové štěstí, že naše letecká společnost nestávkovala na rozdíl od Air France.
  • V neposlední řadě taky větší sebevědomí, protože v životě jsem nezažila takovej zájem kluků no. Hold bloncky jsou asi „exotický“ pro cizince nebo si to jinak nedokážu vysvětlit.
  • Zase jsem si uvědomila, jak není kam spěchat, jak je skvělý žít tady a teď a také být prostě sama sebou. Zase jsem to byla já, vytlemená a šťastná Zůza. Takové ty problémy necháte v ČR a tam si to jen užíváte.
  • Taky jsem si přivezla lehčí peněženku, ale co, stojí to za to.
  • Jednoznačně nejlepší výlet!

Kam se chystám tento rok?

Letos určitě vyjde Tenerife, na to se velmi těším a pak to vypadá na Londýn a možná Madrid. Uvidíme, nechám se také ještě překvapit. 

Po delší době 

Bakulka <3

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 15. 5. 2020

úžasné město to bylo , dne suž to tak úplně není pravda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Paříž miluji, je nádherná

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 30. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 166
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.