Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Fíkus
Fíkus
Vloženo 1. 10. 2013
Líbí se mi

Testovali jsme: Hurá do Pece pod Sněžkou

Fíkus
Fíkus
Vloženo 1. 10. 2013
Líbí se mi
Testovali jsme: Hurá do Pece pod Sněžkou

Testovali jsme: Hurá do Pece pod Sněžkou

Jsem založením hédonista a rozmazlování v hotelu Horizont jsem si prostě nemohla nechat ujít.

Najdou se tací, kteří hlasitě nesouhlasí s architekturou 19-patrového hotelu z 60-70 let, ale takto zrekonstruovaný  je více než milým překvapením. S klidem mohu prohlásit, že bych ho nominovala za úroveň služeb a příjemný personál do mezinárodních soutěží (kvalita vs. cena ).

Za prvé: bazén je opravdu bazénem 11x5 m, můžete v něm uplavat i více než tři tempa (což u některých **** hotelů pyšnících se koupáním nelze).

Za druhé: bufet není žádným překvapením, ale speciality měsíce à la carte jsou výtečné . My jsme měli pochoutky z hub. A protože jsme vyzkoušeli i menu v jiném hotelu v Peci, víme, že tohle bylo několika násobně gurmánštější, dokonce i levnější.

Za třetí: už nemám děti předškolního věku, kterým se věnuje většina hotelů, tady se našla zábava i pro ně: ping-pong, kuželky, squash, vířivka, bazén, sauna a v našem balíčku i vyrábění šperků, zatímco jsem si užívala hodinové wellness. Což bylo dalším roztomilým překvapením hotelu, po masáži jsem měla připravený bylinkový čaj ve wellness koutku  .

A k večernímu posezení nám romanticky zpíval proslulé světové písničky nejmenovaný sympaťák.

Souhrn: Sněžku jsme nepokořili, tudíž Horizont navštívím ještě jednou a tentokrát i s partnerem (aspoň budu mít s kým tančit .

Ovšem Pec pod Sněžkou musíte navštívit, je to kouzelné místo s nádhernou přírodou. Fotečky jsou z nenáročné procházky podél řeky Úpy nedaleko hotelu. Fotky z víkendu Vám přinese testerka Jane a určitě další spokojené ženy.

 

třeba zase příště, budu se na Vás těšit

Fíkus

 

PS: V hotelu jsme také obdrželi slevovou kartičku Pece pod Sněžkou a stála mě dost peněz . Se syny jsem absolvovala lanové centrum Monkey park, a nespočetně jízd na bobové dráze.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 16. 11. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 1. 8. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 5. 2020

tak tam jsme ještě nikdy nezavítali

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 275
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.