Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kahomar
Kahomar
Vloženo 13. 2. 2020
Líbí se mi

Špalíček výletů – Hrady a zámky

Kahomar
Kahomar
Vloženo 13. 2. 2020
Líbí se mi
Špalíček výletů – Hrady a zámky

Špalíček výletů – Hrady a zámky

Dnes bych vám ráda touto formou představila, pro mne dosti zajímavou a „užitečnou“ knihu. Donesl mi jí „Ježíšek“ a já jsem za to moc ráda.

Vzhledem k tomu, že naší rodinnou vášní jsou turistika a výlety, je tato už třetí obdobnou publikací, kterou máme. Tato je tedy přímo zaměřena na hrady a zámky v České republice.

Kniha obsahuje 365 tipů - pro každý den v roce jeden – věnovaných tentokrát výhradně hradům, zámkům, tedy cílům, které při našich turistických toulkách volíme obvykle nejčastěji. Takových památek je v Česku řádově několik tisíc, ve výběru jsou ty nejzajímavější a nejhezčí. Nemohou chybět nejznámější a nejnavštěvovanějších, dostalo se ale i na hrady či zámky méně známé, mnohé teprve nedávno zpřístupněné, případně romantické zříceniny, spojené s četnými zajímavostmi či tajemnými příběhy.

U každého výletu je uveden soubor aktuálních praktických informací, služeb, případně i některých zajímavých akcí. A co knihu odlišuje od jiných podobných? Již tradičně jsou součástí knížky vstupenky a poukázky do v knize zmiňovaných objektů. Jejich platnost je do konce roku 2022 a v knize jich najdete víc jak stovku. Je tedy víc jak jasné, že celková hodnota převyšuje cenu knihy. Tímto se kniha stává i velmi pěkným dárkem pro všechny „domácí“ cestovatele.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 14. 2. 2020

ZAJÍMAVÉ VÝLETY

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 13. 2. 2020

Moc krásná a užitečná knížka.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 2. 2020

Krásná, kniha, z níž jeden díl od Vás také máme a pár vstupenek jsme rádi využili na vstupy. Něco jsem i rozdali, aby se co nejvíce vstupenek použilo. Navíc tedy i textově je kniha moc hezky udělaná....Prima dárek

Odpovědět
lemur
lemur 13. 2. 2020

Zajímavá knížka pro cestovatele.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 2. 2020

je to prima, platit u vstupu za jednoho, místo za dva

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 004
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.