Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Irablue
Irablue
Vloženo 26. 8. 2016
Líbí se mi

Seven Sisters - ticho, které hovoří

Irablue
Irablue
Vloženo 26. 8. 2016
Líbí se mi
Seven Sisters - ticho, které hovoří

Seven Sisters - ticho, které hovoří

Možná to také znáte, že máte místa, kam vás to táhne a kam se moc rádi vracíte. V Čechách, i přes spousty krásných míst, miluji například hrad Valdštejn a okolí, tam jsem i několikrát za sezonu, stejně tak hejnickou baziliku, Kutnou Horu, Bezděz a přírodu Jizerských hor.

Teď, když jsem v Anglii, přitáhly si mě bílé útesy Seven Sisters a kdybych měla čas, budu tam snad denně. A nejen ve dne, ale i v noci, spát pod širou oblohou, přestože nejsem zrovna nastavená spát pod širákem. Je to něčím hodně silné místo, tiché ve své podstatě, tiché silou, několika miliony let starých křídových útesů, tíché svým šuměním moře a svistem křídly racků, které vám začnou létat nad hlavou, pokud se i vy sami ztišíte.

V takovém tichu, které prostupuje každou buňkou vašeho těla, odplouvají vaše myšlenky, stejně jako oblaka, které nese vítr pryč. Vy jen slyšíte hlas svého srdce. Je tichounký, ale vy o něm víte... Jste Tady a Teď a není nic, co byste v tu chvíli nevěděli, není nic, čeho byste se měli obávat. V tu chvíli víte, že váš život je jen váš a že vy jste Tvůrci svého života a máte v sobě všechny potřebné zdroje k tomu, abyste vyřešili, co vás trápí, blokuje. Naslouchejte sami sobě a vracejte se na místo, které vás volá. Je to jedna z cest, jak slyšet hlas svého nitra.

Vynesete tak na světlo odvahu opustit svoji komfortní zónu, díky které překonáte strachy a obavy, jež vás svazují v tom prožít skutečně šťastný a naplněný život, takový, pro který jste se narodili.

www.lenkamarkovicova.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 11. 5. 2020

zajímavé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 2. 2020

krásné povídání

Odpovědět
k.eva
k.eva 28. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.