Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

evionka
evionka
Vloženo 11. 7. 2017
Líbí se mi

Pohádková chaloupka Podlesí

evionka
evionka
Vloženo 11. 7. 2017
Líbí se mi
Pohádková chaloupka Podlesí

Pohádková chaloupka Podlesí

Pohádková vesnička Podlesí

Pokud se vám stane, že se při vašich prázdninových toulkách dostanete na Vysočinu a máte sebou děti, pak neváhejte a navštivte Pohádkovou vesničku Podlesí. Rekreační oblast Žďárské vrchy je velice malebná a jenom vybízí k představám o pohádkovém světě.

Nejenom vybízí, ona je dokonce i vytváří. Tato nově vybudovaná Pohádková vesnička nabízí ubytování ve stylových pohádkových chaloupkách. Ve vesničce najdete 9 samostatných domečků a 1 dvojdomek. Každý domeček je spojen s nějakou pohádkovou postavou a skýtá ubytování pro 4 osoby.

Moc hezké. A co vše v Pohádkové vesničce uvidíte?

Třeba domeček neposedného Budulínka i s prolhanou liškou. To byla ale potvora. Útulnou chaloupku Červené Karkulky, kde je možné potkat koho – no, vy víte koho. Přece  zrádného vlka. To je hrozné, kolik zvířat si chce pochutnávat na dětech. Ale tento vlk je ochočený. Dále vykotlaný pařez z Křemílka a Vochomůrky a pohádkový domek loupežníka Rumcajse a jeho rodinky. Kdepak Rumcajs, není nad veselého loupežníka.

Domeček, ve kterém Kryštůfek spal, byl právě ten, který obýval neposlušný Budulínek. Neposlechl babičku s dědečkem a tak si ho proradná liška posadila na ocásek a odvezla si ho do svojí nory. Tam ho předhodila svým liščatům na hraní. Chudák babička s dědečkem, ti se pak natrápily, než ho z té nory dostaly.

V této Pohádkové vesničce však nakonec zjistíte, že ti dva jsou kamarádi. Před samotnou chaloupkou můžeme spatřit lišku i Budulínkem. Neveze ho sice na ocásku, zatím ji jen láká na hrášek. Za tuto dobrůtku liška vozí Budulínka křížem krážem po okolí, kam se mu zachce.

Málokdo také víc, že jeho dědeček byl vlastně houslař. Nejenže kouzelné housličky vyrábí, ale také na ně velmi dobře hraje. Babička se přidá s bubínkem a roztancují tak obyvatele celé vesničky.

Jaká zvláštní shoda náhod. Kryštůfek také hraje na housle, tak jako kouzelný dědeček, takže se vlastně dostal do té správné chaloupky.

 

V pohádkové vesničce, tam se dobře spí

Jen, co zavřeš očička,

Slyšíš, jak ty housle krásně zní.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 1. 2020

hezký domeček

Odpovědět
Ovace
Ovace 12. 7. 2017

nádherné

Odpovědět
HaHaHanka
HaHaHanka 12. 7. 2017

vypadá to moc hezky

Odpovědět
lemur
lemur 12. 7. 2017

Je krásná.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 680
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.