Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Irena Vokrojová
Vloženo 8. 1. 2016
Líbí se mi

Outfitmania: Šárky travel post z BAKU

avatar
Irena Vokrojová
Vloženo 8. 1. 2016
Líbí se mi
Outfitmania: Šárky travel post z BAKU

Outfitmania: Šárky travel post z BAKU

Přestože náš blog je převážně o módě, naleznete zde i články o beuty a cestování. Aktuálně Šárka připravila travel post z BAKU.

Pár dní před Vánoci 2015 jsem strávila v Baku, v Ázerbájdžánu. Byla to sice pracovní cesta, ale naštěstí jeden den se na projití města v nabitém programu našel. Poznávání nových míst je moje největší záliba a prvních pár měsíců tohoto roku si cestování opravdu užiju.

Baku je specifickým místem osobně nevím, k čemu bych ho přirovnala. V okolí zálivu se ukazuje jako moderní metropole, ale okraje města již nejsou tak naleštěné. Z Prahy se sem dostanete přímým spojem za čtyři a půl hodiny. Já byla ubytovaná přímo u zálivu v docházkové vzdálenosti do centra, přímo na nově vybudované promenádě. Staré město je samo o sobě malé, lemují ho ulice plné starých ale opravených budov a všude kam se podíváte stojí jeřáby a staví nové prosklené a vysoké. Nicméně mi při procházkách velkými bulváry chyběly neprůjezdná náměstí jako máme u nás. Zato ale uprostřed města najdete krásné parky a spoustu nových muzeí, kam jsem se bohužel kvůli omezenému času nedostala.

Pokud se chcete o tomto článku dozvědět více, podívejte se přímo na naše stránky ZDE. Nejdete zde kromě postřehů  Šárky ještě mnoho více překrásnách fotografií města.

Irena a Šárka

Outfitmania

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 5. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 2. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 9. 1. 2016

Exotika

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.