Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

rodinkamatejku
rodinkamatejku
Vloženo 23. 10. 2019
Líbí se mi

Najít místo na výlet, je v poslední době čím dál těžší

rodinkamatejku
rodinkamatejku
Vloženo 23. 10. 2019
Líbí se mi
Najít místo na výlet, je v poslední době čím dál těžší

Najít místo na výlet, je v poslední době čím dál těžší

Nevím, zda mám ten pocit jen já nebo i ostatní maminky, ale najít místo na výlet, je v poslední době čím dál těžší. Mám ráda ten tip výletů, kdy se zavděčíme všem účastníkům. Tatínek je techničtější typ, já jsem na tu přírodu a Simonka? U Simonky to musí být hlavně zajímavý s možností se i vzdálit. Pro ty batolecí prcky je to někdy dost náročný. Aby se stále nevezla v kočárku a ani aby nebyla přilepená k ruce.

V poslední době volíme naučné stezky, zámecké zahrady nebo výšlapy přírodou. Ale i tak to musí splňovat další kritéria. Například zda do terénu můžeme vzít kočárek nebo kam zajít na jídlo, aby tam byla dětská židlička, koutek nebo přebalovací pult. Tyhle informace bohužel na spoustě stránek chybí. A já tak hledám a hledám a když dohledám, tak můžu hledat dál. Nekonečný příběh.

Na základě toho jsem se i na svůj instagram rozhodla dávat tipy na výlet. Nejsme žádní extra výletníci ani cestovatelé, ale značně jsme za tento rok se Simčou pokročili. A sdílení tipů na výlet se jeví jako dost užitečné i pro ostatní. Alespoň podle ohlasů a zpráv co mi chodí.

Každopádně s sebou na výlet (pokud jedeme autem) teď nesmí chybět 34 aktivit do auta. Simča tuto knihu vyžaduje a je snad na ní závislá. Nedokážu to moc dobře pochopit, ale smířila jsem se s tím. A o to jsou ty naše výlety pohodovější a můžeme vyrážet na delší trasy.

Další kritérium je, abychom neutratili majlant. Něco vidět a užít si pěkný den neznamená, že musíme neustále vytahovat peněženku. Spousty podnikatelů se tak snaží rejžovat na akcích pro děti. Rodiče jsou uhonění, ve výsledku utahanější než děti a na akci nechají půl výplaty. Nepotřebujeme si z cest vozit suvenýry v podobě balónků, omalovánek nebo bublifuků a plyšáků. Už jen čas strávený spolu a viděním třeba kousku nádherné přírody, je pro nás nejideálnější.

Jsem ráda i za tipy od ostatních, kteří tam byli a mají vyzkoušeno. Myslím si, že dobré tipy, kam s dětmi, a to i s těmi nejmenšími, jsou k nezaplacení. Alespoň pro nás. Takže pokud máte nějaký super tip a rádi se o něj podělíte, napište mi ho buď sem do komentáře nebo do zprávy na IG. Třeba se tam vypravíme a možná se i potkáme. Výletům zdar!

Klára

 

Více na:

https://www.instagram.com/rodinkamatejku/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 1. 2020

Odpovědět
rodinkamatejku
rodinkamatejku 10. 1. 2020

Kahomar
Kahomar 9. 1. 2020

Odpovědět
rodinkamatejku
rodinkamatejku 9. 1. 2020

lemur
lemur 24. 10. 2019

Odpovědět
rodinkamatejku
rodinkamatejku 24. 10. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 173
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.