Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi

Na věku nezáleží aneb když jsme na jedné vlně

Weef
Weef
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi
Na věku nezáleží aneb když jsme na jedné vlně

Na věku nezáleží aneb když jsme na jedné vlně

Je to týden, co jsem se vrátila z plavby po Jadranském moři. Jela jsem tam seznámit se s novými lidmi, odpočinout si, natáčet. Nikdy by mě nenapadlo, že se během toho týdne sblížím se dvěma dámami natolik, že týden na to opět sedíme v kavárně a hlasitě se smějeme na celé kolo. 

Vždy mě jako malou holku bavilo sedět u stolu se staršími, s dospěláky. Bavilo mě poslouchat jejich historky, nasávat jako houba zkušenosti a někdy i nejapné žertíky. Zůstalo mi to. A právě během plavby v Chorvatsku jsem se seznámila s Míšou a Olgou. 

Míšu nazvěme lidovu vypravěčkou, úžasnou ženskou se smyslem pro humor, láskou k cestování, historii a dobrému jídlu. Taktéž jsem ji nazvala chodící encyklopedií, protože dle mého názoru ví víc, než wikipedie.  Olga je šartmantní, ale zároveň pořádně "prdlá" ženská se smyslem pro humor, vysokým EQ a s láskou pro knihy. Míša je ve věku mé maminky, Olgu během dovolené v Chorvatsku oslovovali jako mou babičku. 

Tyhle dvě "holky", tak jsme na sebe pokřikovali a zůstalo nám to, jsou mými novými přítelkyněmi. Vzájemně si vyprávíme, respektujeme se, dodáváme si šťávu. Já jako houba opět nasávám všechny historky ( a že jsou), zkušenosti. Holky se ode mne učí, co že to vlstně je ten Instagram, a chválí mi můj zadek pokaždé, když se vidíme.

Věřte mi, usmívám se, když píši tento článek. Není nic krásnějšího, než se seznamovat s novými lidmi, obklopovat se těmi, kteří jsou s vámi na stejné vlně a vymýšlet lotroviny. Na věku nezáleží - Olga je toho jasným důkazem. A jak říká: "Hooolky, já jsem s váma omládla o 20 let!"

Bavte, sdílejte, radujte se - život je víc než prima!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 12. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 4. 2. 2020

paráda

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 22. 9. 2016

To je boží, Verčo! ... teda oprava ... VY jste boží!!! Myslím, že vysokým EQ nedisponuje jen Olga. A sluší Vám to moc všem! Od pohledu pohodové holky.

Odpovědět
Weef
Weef 22. 9. 2016

Hihi, děkujeme S tím EQ svatá pravda.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 376
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.