Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 5. 4. 2016
Líbí se mi

Na co nezapomenout, když se balíte k moři

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 5. 4. 2016
Líbí se mi
Na co nezapomenout, když se balíte k moři

Na co nezapomenout, když se balíte k moři

Období letních dovolených se sice zatím blíží jen pomaloučku, přece jen  jaro sotva začalo, ale čas utíká rychle a než se nadějeme tak léto bude klepat na dveře, mi budeme balit kufry a vyrážet za letním dobrodružstvím. Jak se připravit, na co nezapomenout a co nepodcenit?

1. Samozřejmě předpokládáme, že bude krásné počasí. Ale i v destinaci, kde svítí sluníčko 300 dnů v roce, může jak naschvál nastat nějaký zvrat. Nenechte se tedy překvapit a den před odjezdem či odletem si raději ještě zjistěte jaké počasí v místě vašeho pobytu momentálně je a bude. Nezapomeňte si přibalit i nějaký svetřík, ať už třeba kvůli pofukujícímu větříku při večerní procházce nebo kvůli tomu, že některé hotely velmi rády používají klimatizaci více než je příjemné...

2. Zabalte si alespoň dvoje plavky

3. Nezapomeňte na ochranu před sluníčkem . Kromě krému na opalování určitě nezapomeňte sluneční brýle (pokud zapomenete tak kupte na místě , také přibalte nějaký sympatický slamák a lehký šátek přes ramena se také vždy hodí.

4. Pozornost věnujte také vaší kosmetické taštičce. Zabalte si hydratační krém, který je pro dovolenou u moře nezbytností, lesk na rty v nějakém krásném letním odstínu a bronzer. Nezapomeňte ani na své partnery i oni se potřebují po celodenním slunění svou pleť ošetřit a hydratovat.

5. Přibalte si věci, které vás zabaví. Pěknou knížku, časopisy, karty, boty na běhání...prostě cokoliv čím si dovolenou spestříte a nemusíte 10 dní z lehátka pozorovat jen mořské vlny.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nina Červenková 29. 6. 2020

Taky už se pomalu na dovolenou u moře chystám. Letos si do kufru chci přibalit i vybavení na potápění. Už dlouho to totiž chci vyzkoušet, ale zatím nebyla příležitost. Letos jsem si ale konečně u https://potapeni.seawolf.cz/ udělala i potapěčský kurz, takže jsem docela odhodlaná.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 6. 5. 2020

dobré rady

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
gustawka
gustawka 5. 4. 2016

Přínosné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 921
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.