Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

k.eva
k.eva
Vloženo 22. 8. 2018
Líbí se mi

Moře zábavy v aquapalaci v Čestlicích

k.eva
k.eva
Vloženo 22. 8. 2018
Líbí se mi
Moře zábavy v aquapalaci v Čestlicích

Moře zábavy v aquapalaci v Čestlicích

Tak to je vstup do paláce. Nejedná se o palác jen tak ledajaký, ale o vstup do moře plného zábavy a relaxace. Aquapark Čestlice je největší aquapark ve střední Evropě a tento unikátní Vodní svět má celkovou rozlohu 9 150 m2 . Čeká vás tam spousta zábavy ve třech tematických palácích.  Je to ideální místo, jak zabavit děti v těchto rozžhavených letních měsících.

Zde je v pozadí vidět reklama na Fénixe, posvátného zářícího  ptáka, který se stal symbolem nesmrtelnosti. Podle pověsti jednou za 500 let přilétává vždy na jedno místo, sám sebe zapálí  a z popela se znovu narodí. Tato reklama se nachází v Paláci dobrodružství, které vás zcela jistě ohromí adrenalinovými zážitky- je zde 8 tobogánů dlouhých až 140 m, 3 strmé kluzavky a pro ty nejodvážnější Spacebowl. Možná je tam ta reklama záměrně s tím, že ten, kdo toto všechno snese, tak se nabije vydatnou pozitivní energií a tím si prodlouží život. Osobně jsem vyzkoušela tu zelenožlutooranžovou a byla v ní veliká zábava. 

 

Z tohoto dobrodružného světa se vstupuje do Korálového domu, který připomíná velký kus podmořského světa s desítkami pestrobarevných rybiček, mořských hvězdic, ježků a korálů i mořských želv. Tuto dokonalou atmosféru podtrhuje bazén s vodou teplou až 31°C a o kus dál proteplená písečná pláž.

Z tohoto Korálového domu se vstoupí do Paláce relaxu, který kromě bazénu s blankytně modrou oblohou nabízí odpočinkovou zónu s vířivkami, masážními lavicemi a lehátky na relaxační terase.

Ústřední dominantou Paláce pokladů je vrak pirátské lodi a vodní příšery. Je nápadně podobný Karibiku s palmami a vytváří pohádkově romantickou atmosféru. Pro nejmenší je pravým pokladem Dětské vodní zákoutí s brouzdalištěm, skluzavkou a dětským bazénkem. Pro starší pak prostor pro relaxaci s vířivkou a masážní lavicí. A co je skutečně unikátní, tak bazén, ve kterém se v pravidelných intervalech pouští umělé vlnobití.

To zdaleka není všechno. Mezi nejoblíbenější atrakci patří i Divoká řeka protékající celým Vodním světem a celkově je dlouhá 450 metrů. Na své si přijdou i obdivovatelé tajemných hlubina a to v 8 metrech dlouhé potápěčské jámě. Při naší poslední návštěvě jsme se zatajeným dechem sledovali jejich odvážné počínání a oceňoval jejich odvahu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
xxkouckaxx
xxkouckaxx 28. 5. 2020

paráda

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 25. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 1. 2020

dcera s rodinou tam několikrát byli a spokojenost

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 1. 2020

neláká mě to, byla jsem párkrát v libereckéím Babylonu a sice se mi tam líbilo, ovšem moc lidí na jednom místě a moc chloru mi nedělaly dobře.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.