Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Karolína Erben
Vloženo 28. 7. 2018
Líbí se mi

Maurícius: Moje oblíbené hotely

avatar
Karolína Erben
Vloženo 28. 7. 2018
Líbí se mi
Maurícius: Moje oblíbené hotely

Maurícius: Moje oblíbené hotely

Na Maurícius se vždy rádi vracíme. Myslím, že se nám nikdy neomrzí pohled na Le Morne nebo tyrkysové moře a místní dobrosrdeční lidé. Které hotely jsme si zde oblíbili nejvíc?

LUX* Le Morne *****

Začneme od toho nejlepšího. Hotely LUX* jsou našimi oblíbenci po celém světě, ať už je to Maurícius, Maledivy nebo třeba Turecko. Celý koncept resortů je vyladěný do nejmenšího detailu. A co nás baví? Kromě krásné pláže, skvělého jídla (i all inclusive!) a pohledů na Le Morne jsou tu další vychytávky. Třeba kavárna LUX* Cafe, kde si dáte to nejlepší capuccino v Indickém oceánu. Nebo ICI zmrzlinový bar, kde si budete připadat jako v Itálii – zmrzlinky smetanové, ale především ty zdravější varianty z čerstvého ovoce. Pravidelně také hledáme vzkazy v lahvi, ukrývající nějaký ten bonus nebo dárek k pobytu, schované jsou po celém resortu. Mohla bych toho vyjmenovat ještě mnohem víc… Prostě milujeme LUX* hotely a ta cena za to opravdu stojí.

Long Beach Golf & Spa *****

Opět luxusní hotel, tentokrát ale o něco dostupnější, na východě a především family friendly. Děti do 5 let zde bydlí úplně zdarma.  Přesto je zde zachován „mauricijský“ duch a nejedná se v žádném případě o přecpaný resort, kde nebudete mít chvilku klidu. Co se nám tu líbí? Nekonečná pláž Belle Mare, nespočet aktivit pro ty nejmenší účastníky zájezdu, italská restaurace na „náměstí“ nebo obrovský výběr vodních sportů (zdarma). Pokoje jsou tu moderní a ubytujete se pohodlně i s dětmi. A moje nejoblíbenější aktivita? Ranní jóga na anglickém zeleném trávníčku s výhledem na pláž a oceán.

Tamassa Resort ****

Tamassu si zamiloval především můj manžel a já nemohu nic namítat. Poměr cena/výkon je zde neskutečný.Občas byste ani neřekli, že jste v 4* hotelu. Každý z personálu se na vás usměje, pláž je dostatečně velká a výběr aktivit a sportů také. Pro mě je plus, že hotel stále patří do řetězce LUX* a mohu si zde tak vychutnat jejich výbornou ranní kávu. Nezapomeňte potom v poledne zajít k food trucku pro burger! Velmi chutná je i hlavní restaurace hotelu, to co na vás ale čeká v té plážové  je opravdu úžasné. Jedny z nejlepších obědů, jaké jsme na Mauríciu měli možnost vyzkoušet, mezi hotely stejné kategorie je to na 100% jednička. Včas si sem udělejte rezervaci na večeře!

Tak který z hotelů vyzkoušíte vy?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 26. 2. 2021

Tyto hotely to je něco úplně jiného . S tím se náš hotel v Krkonoších nemůže vůbec srovnávat. Když je ale zima plná sněhu, tak je to i tady krásné . Jsem ráda, že hotel máme, i když teď je to dost na prd. Alespoň jsme po několika letech udělali rekonstrukci. Za provozu to nejde a bylo mi líto zavřít, tak teď jsme na to měli ideální příležitost. Koupili jsme nové vybavení a kosmetiku do každého pokoje z https://www.caretrade.cz/ , tak pak budou hosti koukat, až se k nám zase vrátí .

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 4. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 26. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 1. 2020

je to nádhera, asi bych se také ráda vracela....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 588
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.