Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cestomilka Jana
Cestomilka Jana
Vloženo 1. 7. 2016
Líbí se mi

Marineland na Azurovém pobřeží - jedinečný zážitek pro rodiče a děti | CESTOMILOVÉ

Cestomilka Jana
Cestomilka Jana
Vloženo 1. 7. 2016
Líbí se mi
Marineland na Azurovém pobřeží - jedinečný zážitek pro rodiče a děti | CESTOMILOVÉ

Marineland na Azurovém pobřeží - jedinečný zážitek pro rodiče a děti | CESTOMILOVÉ

Léto je tady a někteří stále neví, kam vyrazit na dovolenou se svými ratolestmi. Místem, kde se dá spojit poznávání, koupání v moři a ještě hromada skvělé zábavy je Azurové pobřeží ve Francii. Zábavní park Marineland nedaleko města Antibes je rájem pro děti i jejich rodiče. Užijete si širokou paletu vodních atrakcí, koupání s delfíny, show lachtanů a kosatek, minigolf mezi dinosaury nebo svět divokého západu!

Marineland najdete na Azurovém pobřeží mezi městy Nice a Antibes. Již od roku 1970 je to ráj pro děti i dospělé. Původně malé oceanárium, založené milovníkem podmořského světa, hrabětem Rolandem de la Poype, se v průběhu let rozrostlo do nevídané velikosti. Dnes je Marineland rozdělen do několika samostatných částí a v každém si malí i velcí přijdou na své. A co vás tedy čeká?

PARK MARINELAND

V Marinelandu najdete zábavu na celý den. Mořská zvířata v desítkách vodních bazenů vám předvedou show, na kterou budete dlouho vzpomínat. Zábavní lachtani, neohrabaní tučňáci, majestátní lední medvědi i rozměrné kosatky se budou ze všech sil snažit, rozzářit váš úsměv na tváři. Se žraloky se blíže seznámíte ve 30 metrů dlouhém žraločím tunelu a svět tropických rybek vám odhalí svá tajemství v barevných akváriích. Zajímavé je také námořní muzeum hraběte de la Poype, ve kterém uvidíte staré modely lodí a námořní vybavení. Nejzajímavější je Marineland v době léta, kdy probíhají večerní show. Je skutečným zážitkem vidět představení kosatek, lachtanů či delfínů pod hvězdnou oblohou. 

 

POHLAĎTE SI TUČŇÁKA A ZAPLAVTE S DELFÍNEM

Marineland je v rámci Evropy jedinečný. Máte chuť setkat se s delfínem, lachtanem nebo tučňákem osobně? To není problém! Stačí si připlatit a můžete si s těmito úchvatnými mořskými živočichy zaplavat v bazénu, pomazlit se s nimi a užít si jejich přítomnost. Je jen nutné dodržet základní podmínku pro setkání se zvířaty. Měřit víc jak 120 centimetrů!

VODNÍ ZÁBAVA V AQUAPARKU AQUASPLASH 

Vodní park Aquasplash leží na břehu moře hned vedle Marinelandu. Patří mezi největší vodní zábavní parky na Azurovém pobřeží. Návštěvníci si mohou vyzkoušet nejrůznější skluzavky včetně nejrychlejšího francouzského tobogánu vůbec! Nechte se unášet proudem divoké řeky, sjeďte na člunech vodní horskou dráhu a užijte si adrenalin v trychtýřovém sifonu. A kdo nebude mít dost, může prolézt vodní opičí dráhu nebo zažít dobrodružství na pirátském ostrově. Sportovci se zajisté rádi přidají k lekcím aquagymnastiky nebo aquadance.  Najdou se zde skluzavky i tobogány méně náročné pro ty úplně nejmenší s teplou vodou v brouzdališti. 

Maminky si mohou užívat slunka na lehátkách okolo bazénů a chytat bronz, zatímco děti jejich děti si zařádí v bazénech a na vodních atrakcích.

JAK SI UŽÍT MARINELAND VÍCE DNÍ

Pokud se Vám zdá jednodenní pobyt v Marinelandu málo, neváhejte a objednejte si ubytování v hotelovém resortu, který patří k parku. Nebudete to mít za zábavou daleko. 

V každém z parků se nachází restaurace, kavárny a rychlejší typy občerstvení, abyste při zábavě mohly načerpat sil dobrým jídlem a pokračovat v zábavě.

Vedle Marinelandu nabízí Azurové pobřeží i další skvělou zábavu. Dlouhé písečné i oblázkové pláže, vyhlídkové lety vrtulníkem nad pobřežím, parasailing i paragliding nad mořem, výrobnu kandovaného ovoce a krásná města Cannes, Monaco, Nice a Antibes.

Krásné léto a spoustu zábavy přeje 

Cestomilka Jana

ZÁJEZDY NA AZUROVÉ POBŘEŽÍ

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 8. 5. 2020

úžasné

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Mudr.Vierka
Mudr.Vierka 3. 7. 2016

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 2. 7. 2016

Byla jsem tam, už je to pár let zpět, pěkný zážitek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 672
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.