avatar
zuzkacab
vloženo 4. 12. 2017
Líbí se mi
image

ŽENY s.r.o. TIP NA DÁREK: Samolepící korková mapa Moje Česko - Kupte rodině smysluplný vánoční dárek a vystavujte si pak společné zážitky

Telefony a foťáky máme plné fotek, na které nestíháme koukat, zážitky přibývají takovým tempem, že je rychle zapomínáme a z výletů už tedy po nějaké době moc vzpomínek nepřežívá. Sama cestuji, jak jen často můžu a chyběl mi způsob, jak si speciálně fotky z toulek po Česku vkusně a hravě vystavit. Proto jsem se rozhodla vytvořit korkovou mapu Česka, se kterou si zážitky krásně zvěčníte a uspořádáte.

 

Mapa Moje Česko vznikla celkem náhodou. V posledních letech jsem studovala a pracovala různě v zahraničí. Cestování po světě miluju, ale jsem také vlastenka a mrzí mě, že si jako Češi málo fandíme, že jsme na své národní bohatství málo pyšní. Letos v létě jsem se stěhovala zpět domů a přemýšlela, jak mohu tu zdejší nedostatečnou hrdost podpořit. A právě Moje Česko je výsledkem těchto úvah.

 

Při vývoji mapy jsem co nejvíc dbala na principy ekologického podnikání a s celým projektem razím heslo “méně věcí, více zážitků”. Snažím se totiž, aby lidé nepropadali svodům zbytečného konzumu a víkendy trávili raději na čerstvém vzduchu než na nákupech. Věřím, že pro lidské štěstí je přínosnější sbírka návštěv přírodních rezervací a architektonických památek než sbírka bot )

 

Mapa je vyráběna v tuzemsku, a to v chráněné dílně po jednotlivých krajích. Jakmile si je jako puzzle nalepíte na zeď, můžete pomocí připínáčků značit místa, která jste navštívili. Z každého výletu si pak můžete nechat vytisknout nejmilejší fotku a pomocí přiložené lepící hmoty ji v blízkosti mapy připevnit. Velcí sběratelé si kromě fotek ale mohou vystavovat třeba i turistické známky, vstupenky a další suvenýry. Takováto dekorace pak zaručeně upoutá pozornost každé návštěvy!

 

Objednejte si svou mapu zde https://shop.xploreczechia.com

Ideální je nezahálet, aby Vám stihla dojít včas a vykouzlila spoustu úsměvů pod vánočním stromkem

 

Děkuju a přeju krásné svátky všem!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
LeniHá 26. 5. 2018

Úžasné..tu chci

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
U KOCOURA DOMA 6. 12. 2017

Moc pěkné!

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
lemur 6. 12. 2017

Dobrý nápad.

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Tvořilka97 5. 12. 2017

Skvělý nápad!

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
66 008
registrovaných inspirativních žen
2 856
testovaných produktů
107 392
vložených hodnocení