Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PavlaJ.
PavlaJ.
Vloženo 12. 3. 2020
Líbí se mi

Koronavirus - co s letní dovolenou?

PavlaJ.
PavlaJ.
Vloženo 12. 3. 2020
Líbí se mi
Koronavirus - co s letní dovolenou?

Koronavirus - co s letní dovolenou?

Situace okolo koronaviru bohužel přituhuje a těžko říct, jak to bude vypadat za měsíc, dva nebo v létě.

Co mi ale pořád nejde do hlavy je neustálá touha lidí cestovat do zahraničí, protože nechtějí za každou cenu své plány měnit a nějakým způsobem se omezovat.

Zrovna včera jsem slyšela v MHD paní, která říkala, že si před pár dny objednala na červen dovolenou v Řecku, že i když je ta situace napjatá, tak potřebujeme odpočívat a mít i dovolenou, tak prostě pojede...

Ano rozumím, že moře je úžasné a život v dalekém zahraničí je prostě odlišný, ALE..... Proč dnes? Proč v této době, kdy nevíme, co bude za týden?

Copak u nás v Čechách není krásně?

Znám spoustu lidí ze svého okolí, kteří každé léto letí na dovolenou do Turecka, Egypta, Bulharska apod. Ale za celý svůj život nebyli na zajímavých a krásných místech, které mají na dosah ruky, někdy i 30 km od domova. 

Ano souhlasím, je potřeba odpočívat a relaxovat, ale to se dá velmi dobře i u nás, můžete si pronajmout chatu nebo chalupu někde dál od civilizace, nebo využít kempů nebo míst vhodných ke stanování, kde není taková koncentrace lidí a tam si v klidu odpočívat. Nabídek je u nás opravdu hodně. 

Vždyť naše hory, jako Krkonoše, Jeseníky nebo Šumava jsou nádherné. Jižní Morava a rybníky v jižních Čechách také.

Kdo z nás byl třeba na těchto krásných místech?

 

Přála bych si, aby se do léta vše uklidnilo a život se vrátil do starých, zajetých kolejí a ti co si už dnes objednávají letní dovolenou do zahraničí, mohli v klidu odjet. 

Já mám ale jasno, letos zůstanu v naší krásné zemi.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 31. 8. 2021

My jsme byli na dovolené vloni i letos a úplně bez problému. Je teda pravda, že jsme zvyklí jezdit po České republice, takže proto to pro nás nebyla taková změna. Od rodičů jsme si koupili obytné auto, takže máme takový pojízdný domeček, který je stejně vybavený jako to máme doma. Dokonce v něm máme navíc klimatizaci, kterou jsme si objednali ze Vzdušínu https://www.vzdusin.cz/mobilni-klimatizace , protože mi vadilo, když jsme měli v autě na spaní teplo.

Odpovědět
avatar

My bychom se rádi teď podívali někam pod stan, takže bychom raději zvolili nějaký ten výlet v ČR. Prakticky jsme nebyli nikde s dětmi nikdy stanovat a tak si myslím, že teď, i když je venku zima, je ideální způsob na utužení vztahů Koupili jsme si nový stan z https://www.naturehikecz.cz/Stany-c1_0_1.htm a tak se moc těšíme, až ho vyzkoušíme.

Odpovědět
Ema777
Ema777 31. 8. 2020

My jsme byli teď v Krušných horách, konkrétně tu https://www.honourandgrace.com/cs/ a bylo to super. Krušné hory mohu jedině doporučit.

Odpovědět
avatar
Nina Červenková 24. 5. 2020

Třeba ty Beskydy zní dobře. Právě tam má ještě před prázdninami v plánu jet moje máma. Přes https://www.daen.cz/pobyty-pro-seniory se jí tam povedlo najít pěkný pobyt v jednom takovém wellness hotelu, tak doufám, že se jí tam bude líbit.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Budeme doma

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 370
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.