Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 26. 12. 2013
Líbí se mi

Kam vyrazit v zimě do hor?

JANE H.
JANE H.
Vloženo 26. 12. 2013
Líbí se mi
Kam vyrazit v zimě do hor?

Kam vyrazit v zimě do hor?

Nevíte kam vyrazit na hory, za relaxem a dobrou gastronomií? Co takhle do Orlických hor, které v sobě skrývají tohle vše i něco navíc?
Lyžaři určitě rádi zamíří na nejdelší sjezdovku Orlických hor do sportovního areálu Červená voda. Areál se pyšní vyhřívanou sedačkovou lanovkou, najdete tu i restauraci a na samém vrcholu sjezdovky Vás čeká královský trůn samotného Rampušáka.
Pro ty, co zimním sportům neholdují doporučuji navštívit nově otevřené muzeum Sýpka v Rokytnici. Bývalá sýpka se stala místem, kde můžete vidět lidová řemesla, ale i přírodu. Zajímavá architektura objektu je propojena moderním designem, děti zde ocení projekci na podlaze, kde teče potok a oni mohou lovit pstruhy.
Dalším místem, které Vás okouzlí je Neratov, v době adventu tu najdete jarmark, ale i přes rok se tu dají koupit úžasné keramické hrníčky, tkané tašky a dekorace. V Neratově mě naprosto okouzlilo poutní místo, kostelík z 18.století, který prošel řadou nelehkých odbobí. Neustále se pracuje na jeho obnově, na tom, aby tohle místo pro všechny bylo místem pohody a nabití energie.
Co se týká ubytování, najdete tu řadu penzion a hotýlků. Osobně doporučuji hotel Panorama v Rychnově nad Kněžnou. Hotel, jenž má wellness a dokonce se chlubí vlastním pečeným chlebem s jediněčnou historickou recepturou. Díky bohatým snídaním tu máte možnost ochutnat i produkty z místní farem. Navíc personál je opravdu milý.
Tak kam vyrazíte?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 5. 2020

hory my rádi , ale když u nás nneí sněhu letos naši vyrazili s partou kamarádů do Tater a velká spokojenost

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 25. 12. 2019

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 28. 12. 2018

Taky jezdíme s rodinou rádi na hory. Jezdíme jenom do Krkonoš, máme to nejblíž a líbí se nám tam. K Vánocům jsme koupili dceři nové lyže z https://www.heliasport.cz/ tak bychom je potřebovali jet brzy vyzkoušet.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 940
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.