Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kristýna Grebík
Vloženo 30. 10. 2019
Líbí se mi

Kam vyrazit v Praze na podzim

avatar
Kristýna Grebík
Vloženo 30. 10. 2019
Líbí se mi
Kam vyrazit v Praze na podzim

Kam vyrazit v Praze na podzim

Podzim v Praze má své kouzlo. Barevné koruny stromů, ranní opar nad řekou, a především alespoň o trochu méně turistů. Navíc kulturními akcemi se to ve stověžaté Praze jen hemží. Obvykle si můžete vybrat hned z několika možností, kde strávíte večer. Tak vyrazte do hlavního města i vy a užijte si prima výlet plný zážitků.

Znalce hudby potěší

Pokud je hudba vaší vášní, tak můžete vyrazit hned na několik velkých koncertů, které se v Praze na podzim chystají. 

Své nové album přijede představit také celosvětová superstar tenor Andrea Bocelli. Jako jedna z největších světových klasických hvězd prodal 80 milionů nosičů, zpíval pro papeže, prezidenty i královskou rodinu a během svého celosvětového turné zamíří již počtvrté i do České republiky. Poslechnout si jeho skladby z nového alba ´SÍ´, které oslavují lásku, víru a rodinu, budete mít možnost 30. listopadu taktéž v O2 areně. Bocelliho snad nejznámější píseň “Time To Say Goodbye" se dočkala nové verze, nazpíval ji společně se Sarah Brightman, nejúspěšnější sopranistkou na světě. Na tuto hvězdu s jedinečným hlasem, který dokonale stírá hranice mezi klasickou hudbou, muzikálem a popem se můžete těšit 8. listopadu v Tipsport areně v Holešovicích. Svým českým příznivcům přijede představit zbrusu nové album Hymn. 

Pro milovníky electroswingu nabízí Tipsport arena na konci listopadu (29.11.) koncert rakouského DJ a hudebníka Parov Stelar. Ten spolu s novým albem v Praze představí i zpěvačku Elenu Karafizi, novou členku skupiny Parov Stelar Band. Pro své české fanoušky má nachystanou novou scénu, světelnou show i vizuály. 

Co je na podzim v Praze lepší? 

Pražská zoo rozhodně. Můžete se v klidu procházet po rozsáhlém areálu bez zpocených zad a většina zvířat je ještě stále ve venkovních výbězích. Lodní doprava obvykle stále ještě funguje, a tak výlet parníkem až do zoo, je skvělý zážitek. Celkově městská doprava je na podzim většinou už ve svém běžném provozu po letních opravách, výlukách a jiných srandách, které dopravní podnik umí vymyslet. Na podzim jsou i menší fronty na lanovku na Petřín, pokud tedy nebudete mít smůlu a nepotkáte zrovna školní výlet. Všechna pražská divadla se na podzim opět otevírají a přináší mnoho premiér. To platí i pro muzikály ve Foru Karlín nebo v Goja Music Hall.  

A kde hlavu složit? 

Co by to bylo za výlet, kdyby váš zvířecí miláček musel zůstat doma. Na psí hotel zapomeňte a vyzkoušejte “pet friendly” Hotel Duo na Střížkově. V tomto hotelu jsou na domácí mazlíčky zvyklí a připraveni. Stačí dát při rezervaci vědět, že svého mazlíka chcete vzít s sebou a nemusíte se bát, že by vaše zlatíčko kdokoli vyrušoval v pokoji při siestě nebo během vašeho večerního programu. Po dlouhém dni se můžete nechat hýčkat v hotelovém wellness centru, tam ale svého zvířecího kamaráda raději neberte. Výhodou je, že všechny výše uvedené koncerty máte pouze 15 minut autem. A z centra Prahy jste městskou dopravou za čtvrt hodinky zpět na pokoji. Takže ať už se rozhodnete navštívit umělecké výstavy, nebo například vyzkoušet noční život v centru, nebudete ztrácet zbytečně čas dlouhou cestou zpátky na hotel. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 10. 1. 2020

v Praze je akcí mnoho

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 1. 2020

v Praze se pořád něco děje...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 854
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.