Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Karolína Erben
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Kam do Emirátů s dětmi?

avatar
Karolína Erben
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Kam do Emirátů s dětmi?

Kam do Emirátů s dětmi?

Spojené arabské emiráty se stávají mezi Čechy více a více populárními. Ani se nedivím - několik přímých leteckých spojení denně, bezpečnost, zajímavá cena a v neposlední řadě stabilní počasí. Na déšť zde opravdu narazíte jen s velkým štěstím. Od února do listopadu máte 99% jistoto 30 a více stupňů a sluníčka. 

Často o emirátech přemýšlí hlavně rodiny s menšími dětmi, které chtějí v zimě rychle do tepla. Kam se ale podívat? Pokusím se poradit na základě našich návštěv:

Dubaj

Určitě stojí minimálně za návštěvu. Někomu se betonová džungle nelíbí, někdo si ji zamiluje. Nejlepší je utvořit si vlastní názor. Pro rodiny s dětmi je zde ale komplikovanější ubytování. Hotely na pláži jsou opravdu velmi velmi drahé a pouze 3 nabízí All Inclusive balíčky. Výhodou jsou ale například akvaparky - hotel Atlantis má vlastní a další najdete u hotelu Jumeirah. Oba jsou samozřejmě přístupné i lidem zvenčí.

Ras al Khaimah

Dříve trošku opomíjený emirát, vzdálený asi hodinku a půl od Dubaje. Dnes jeden z nejrychleji rostoucích, především co se týče turismu. Zde nevsadili na okázalé hotely, ale na příjemné resorty pro rodiny s dětmi. Najdete zde zhruba 6 velmi kvalitních hotelů, které nabízí možnost All Inclusive a třeba i české animační programy. Další nespornou výhodou jsou lety z Brna na místní letiště, neztrácíte tak čas přesuny do Dubaje.

Fujairah

Nejvzdálenější z letiště, ale nejkrásnější. Emirát Fujairah se nachází na opačné straně poloostrova, u Ománu. Indický oceán je zde poznat - moře je tyrkysovější, čistější a s trochou štěstí potkáte i želvy. Nebojte se dvou hodinové jízdy z letiště a objevte tento emirát schovaný za mohutnými skalami. Je minimálně nejfotogeničtější.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 21. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 22. 1. 2020

nádhera

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 1. 2020

hezké, díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 588
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.