Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Martina Vaňková
Vloženo 30. 11. 2020
Líbí se mi

Jaký recept na špatnou náladu máte vy?

avatar
Martina Vaňková
Vloženo 30. 11. 2020
Líbí se mi
Jaký recept na špatnou náladu máte vy?

Jaký recept na špatnou náladu máte vy?

Zdravím,

Také máte někdy pocit, že některý den je prostě super a daří se Vám od probuzení až po ulehnutí do postele, a někdy prostě přijde den Blbec a už když vstáváte z postele, si skoro ukopnete palec nebo vyvrknete kotník?

Jak je možné, že každá z nás má dny, kdy je schopná okouzlit kohokoliv, koho ten den potká už pouze svou přítomností a úsměvem, vyřešit problémy celého světa během vteřiny a ještě k tomu vypadat naprosto božsky, a pak dny, kdy se cítí pod psa, má pocit, že by radši neměla vycházet z domu a brečí už od rána nejlepší přítelkyni do telefonu?

Alespoň já to tak mám, a myslím, že nejsem sama. A zvláště v tomto podzimním čase, kdy jeden den je krásně, svítí slunce a hned následující den je lezavo, vlhko a prší celý den už od rána. Tak někdy se přesně takhle mění moje nálada a vůbec nevím proč.

Ale už jsem ve svém věku alespoň přišla na to, jak se z toho dostat.

Udělat si radost nákupem něčeho na sebe nebo šperku, mi vždycky zlepší náladu, ale leze to dost do peněz. Dále mi zabírá taneční hudba do sluchátek a svižný fyzický pohyb (osvědčilo se mi luxování a uklízení), nebo procházka se psem v parku a úplně nejvíc je pokec a vylití si srdce kamarádce v kavárně nebo na vínečku.

A co zabírá na tyhle depky Vám?

Ještě jednu věc, která mi zaručeně zvedne náladu, jsem zapomněla zmínit.

Jak už jsem psala v minulém příspěvku, alespoň jednou ročně vyrazím na holčičí prodloužený víkend do nějaké metropole v Evropě. Cestování je moje další velká vášeň a dnes, kdy se dají letenky pořídit za velmi slušné ceny, není nad čím váhat.

Takže v okamžiku, kdy mi přijde e-mailem nabídka na úžasnou cenu za letenku někam, kam se toužím podívat, jsem schopna během pár hodin zorganizovat zájezd pro několik lidí, vybrat a odsouhlasit termín, který se hodí všem a vyřídit veškeré formality.

Vzhledem k tomu, že ty letenky kupujeme vždycky alespoň půl roku předem, dnů, kdy mne potom přepadne špatná nálada, je mnohem méně, protože mi do plánovaného odletu úplně stačí ten pocit, že mám něco příjemného před sebou. Ten světlý bod, který přijde, na který se mohu těšit, mi úplně stačí.

Přeji Vám všem příjemné podzimní dny i přes případnou nepřízeň počasí a pokud Vás přece jenom přepadne špatná nálada nebo se Vám od rána nebude dařit vůbec nic, mějte na paměti, že jsme na tom všechny alespoň jednou za čas stejně a že na to nejste sama.

Martina

P.S. Fotka je z našeho posledního výletu do Bretaně, který nakonec i přes nepřízeň počasí dopadl super a možná právě proto, že jsme se sestrou dodržely stanovenou hmotnost zavazadel, ani u jednoho letu nám zavazadla nevážili.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 752
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.