Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi

Harry Potter - Londýn

Lenča92
Lenča92
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi
Harry Potter - Londýn

Harry Potter - Londýn

Do studia Harryho Pottera je známo, že lístky musíte koupit s předstihem a na čas. Kdo se chystá do Londýna, tak doporučuji studio navštívit. Je pravda, že to také není levná záležitost, ale cena za vstupenky mi přijde celkem málo, za to všechno, co tam lze vidět. Akorát ta doprava ke studiu mi přijde drahá, ale cestování vlakem tam není úplně levné. I z letiště do centra jsme raději zvolili autobus. Jednou z výhod také je, že si můžete obstarat oyster card, nabít si na ni peníze a pak už jen přikládat k čidlu u každého turniketu. Usnadní vám to spoustu času. Důležité je také vědět jak se do studia dostat, my jsme zvolili trasu vlak/autobus. Z vlakového nádraží Euston jsme jeli na stanici Watford Junktion a hledali jsme autobus, který nás měl zavést až ke studiu. Nemůžete ho přehlédnout, protože hned před vchodem vás okouzlí autobus, který je celý potapetovaný Harrym Potterem. No a cesta zpět byla stejná akorát opačným směrem.

Vstupenky jsme měli objednané na 17:00hod, ale podařilo se nám být ve studiu už okolo 13:00hod. Přemýšleli jsme, co teda budeme dělat, že máme ještě hodně času, ale pár minut jsme ztratili fotkami ještě před samotným vstupem. Při vstupu do studia jsme museli projít kontrolou, ale to jsme zcela chápali. No a co teď? Tak jsme se vydali dlouhou chodbou do obchodu s různými věcmi z HP (plyšáci, trička, hůlky atd.). My všude kupujeme magnetky, nesměla chybět ani ze studia. Po zaplacení jsme se podívali kolik času nám všechno zabralo a zjistili jsme, že nám utekla jenom jedna hodina.

Nevěděli jsme, co bychom dělali, tak jsem se šla zeptat jedné slečny, která pouštěla lidi do sálu, jestli bychom nemohli jít na prohlídku o něco dřív. Byla velice milá a říkala, že není žádný problém, že máme jít hned, tak jsme šli. Pustili nás do takového sálu, kde nám říkali, abychom fotili jen kde máme a takové různé informace, poté nás pustili do kinosálu, kde nám něco málo povykládal přes projektor Harry, Hermiona a Ron dokud se neobjevila brána do hlavního sálu v Bradavicích. Byla to nádhera! A tak nám začala prohlídka.

U každého koutku jsme se zastavili, každý kousek byl pro nás neuvěřitelný zážitek. Prohlídka nám trvala okolo tří hodin, ale to záleží podle toho jak rychle to procházíte, my jsme si to užívali od začátku až do konce. V dubnu tohoto roku 2019 se otevírala Gringottova banka, ale to jsme bohužel nestihli, protože jsme Londýn navštívili už v březnu. Určitě i banka bude stát za pohled. Všem doporučuji návštěvu tohoto studia. Až nám děti povyrostou, tak se tam s nimi určitě podíváme znovu.

 

Jak se vám líbilo studio?

Nebo se ho teprve chystáte navštívit?

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 6. 2020

paráda

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 1. 2020

prima

Odpovědět
lemur
lemur 23. 8. 2019

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 23. 8. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 402
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.