Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 10. 2017
Líbí se mi

Otestovala jsem pro vás novou Fiestu! Mrkněte, jak jsem s ní byla spokojená

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 10. 2017
Líbí se mi
Otestovala jsem pro vás novou Fiestu! Mrkněte, jak jsem s ní byla spokojená

Otestovala jsem pro vás novou Fiestu! Mrkněte, jak jsem s ní byla spokojená

Na atraktivním vzhledu nového Fordu Fiesta jsme se nejen v redakci, ale i doma s přítelem jednoznačně shodli. Fiesta je designový kousek! Dostala jsem možnost testovat ji celý týden, nejen v pražském provozu, ale i na dálnici cestou za rodiči do Klatov. 

Co musím hned na začátku vyzvednout je její velikost. Po Praze zaparkujete naprosto bez stresu na zacpaném parkovišti, ať už před nákupákem, nebo u nás na Vinohradech. Ani v jednu chvíli jsem nepřemýšlela nad tím, že se tam nevejdu, nebo že to někde odřu. Zaparkovala jsem prakticky všude, kde jsem potřebovala. Ale proto, že to parkování je leckdy otrava, má Fiesta parkovací senzory po celém autě. Při zařazení zpátečky se vám na displeji zobrazí asistent parkování, s vodícími barevnými čarami, které vám naprosto přesně poradí, kam stočit volant. Vše je provázeno zvukovými efekty. Také si nemohu vynachválit navigaci, která jako jedna z malá ukazuje naprosto pochopitelně moment odbočení, který je opět opatřen zvukovým efektem. Takže vy, co nemáte stejně jako já moc odhad, za jak dlouho je 250 m, nemusíte mít vůbec strach. S Fiestou jsem ani jednou neodbočila špatně! A to je co říct... 

Fiesta má kromě skvělé navigace a parkovacího systému celou řadu vychytávek. Už začíná období, kdy je mi pořád zima, takže vyhřívané sedačky jsou pro mě jako zázrak z nebes (díky za ně, určitě je vymyslela žena, žejo?). Hned jsem si také propojila auto s telefonem, takže když už mě nebavili řeči v rádiu o tom, koho volit, jedním dotykem jsem si pustila písničky z mobilu. V tom okamžiku se mé auto proměnilo v koncertní síň... samozřejmě jsem musela být bez muže... nemá moc hudební sluch nebo co... haha. 

Také mě nadchl systém hlídání mrtvých úhlů. Protože nejen po Praze, ale i na dálnici se vám občas stane, že to auto vpravo za vámi prostě neni vidět. Díky této vychytávce se vám na zpětném zrcátku rozsvítí oranžová kontrolka a vy zůstanete v bezpečí svého pruhu. Troufám si říct, že tato fuknce dokáže zabránit celé řadě nehod, kort když jezdíte v hustém provozu. Jako další super výhoda se mi jeví automatické přepínání dálkových světel, na které jsem narazila vlastně náhodou, když jsem jela právě večer za rodiči a automaticky se mi přepínala dálková světla na potkávací a zase naopak. Jednička s hvězdičkou za tyto dvě vymoženosti! 

Ještě jednou se vrátím k velikosti Fiesty, nejen že jsem ji několikrát využila bez problému na velký nákup potravin a potřebných věcí v Ikee (svíčky teď nemyslim), také jsem měla odvézt svou sestřenici s půlroční Karinkou a samozřejmě s kočárkem. Když jsem viděla kočár, měla jsem trochu obavy, že asi nikam nepojedeme. Ale Fiesta překvapila! On se VEŠEL! Stačilo jen sundat kryt zavazadlového prostoru v kufru a kočárek jsem mohla pohodlně naložit. Je malá, ale fakt prostorná, další plusové body.

Jak tady pro vás sepisuji, z čeho jsem byla nadšená já, přítel na mě křičí, ať se zmínim o tříválcovém motoru EcoBoost a systému Stop-Start. To jsou zase věci, ze kterých byl nadšený on, protože prý šetří palivo a dobře to jede. No... já z toho zase tak odvařená nejsem, ale tak... napíšu vám to sem, možná tomu rozumíte trochu víc než já... 

Tímto bych moje povídání o Fiestě ukončila a musím říct, že jsem si jízdu s ní fakt užila. Mile nás překvapila a pokud teď přemýšlíte o koupi nového vozu, určitě ji běžte alespoň omrknout a svézt se. Určitě vás totiž dostane! 

P. S. Co říkáte na tuhle barvičku? 

P. S. S. Natočila jsem pro vás krátké video, abyste viděli tu energii, která ze zcela nové Fiesty vyzařuje!  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 20. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 1. 2020

pěkné autíčko

Odpovědět
kubinda
kubinda 22. 10. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.