Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Disneyland - pohádkový ráj pro děti i dospělé

Cestomilka Jana
Cestomilka Jana
Vloženo 8. 2. 2016
Líbí se mi
Disneyland - pohádkový ráj pro děti i dospělé

Disneyland - pohádkový ráj pro děti i dospělé

Ponořte se do světa, kde se fantazii meze nekladou. Opusťte každodenní starosti a užijte si pohádkovou atmosféru společně s Vašimi dětmi v DISNEYLANDU! Dnes už navíc nemusíte letět přes oceán do Ameriky, stačí se vydat do hlavního města Francie, Paříže. Jen pár kilometrů od centra vstoupíte do světa kouzel, pohádkových postav a úžasných atrakcí. A odcházet se Vám i Vašim dětem bude opravdu jen ztěží.  V rozlehlém areálu na Vás čekají dva zábavní parky, několik hotelových resortů a celé Disney městečko. Vydejte se tedy objevit tajemství Walta Disneyho a užijte si den plný zábavy! 

WALT DISNEY STUDIOS

Mnozí z Vás již o Disneylandu u Paříže zajisté slyšeli. Málokdo ale ví, že hned vedle zábavního parku Disneylandu se nachází Disneyho filmová studia. Ta jsou určena zejména teenagerům a dospělým. Během návštěvy se dozvíte více o vzniku filmů, zakusíte na vlastní kůži pocity hlavních hrdinů filmu Armageddon v dramatických okamžicích výbuchu vesmírné stanice a zažijete opravdový adrenalin na atrakci RC Racer. Málokomu se poštěstí být v osudovou chvíli v padajícím výtahu. Pokud máte rádi pocit strachu, neváhejte jít na atrakci s názvem Twilight Zone (Věž teroru). Milovníci vaření a krysího gurmána Rémyho se budou cítit jako v pohádce mezi kulisami animovaného filmu Ratatouille. Na závěr se nechte unášet silným mořským proudem ve společnosti rybičky Nemo. Doplujete až k Velkým útesovým bariérám a ke vchodu do další části - Diyneyland parku. 

DISNEYLAND PARK

Do areálu Disneyland Parku projdete pohádkovou budovou hotelu. Přímo před Vámi se objeví zámek Šípkové Růženky, symbol celého parku. K zámku vede centrální ulice Main Street USA, na níž si budete připadat jako kovbojové z divokého Západu. Nezapomeňte si v některém z místních obchůdků zakoupit pravou šerifskou hvězdu! Každé odpoledne pak prochází po Main Street USA průvod alegorických vozů se všemi postavičkami Disneyovek Zamávjte Lvímu králi, Sněhurce nebo Medvídkovi Pú.

Disneyland park je rozdělen do pěti tématických celků a obejít je všechny za jeden je docela náročný úkol. Nechte si proto poradit, které atrakce 100% navštívit

Discoveryland – Země objevů. Mezi hlavní atrakce této části patří Space Mountain, Vesmírná hora, kde se budete cítit, jako by Vás vystřelili raketou do vesmíru. Kdo je lepší střelec si vyzkoušíte na atrakci Buzz Rakeťák. Nastřílíte více bodů laserovou pistolí než Vaše děti? Nezapomeňte navštívit také ponorku kapitána Nema. Ale dejte si pozor! I tam na Vás číhá nebezpečí. 

Za dobrodružstvím se vydejte do části s názvem Frontierland. Na horské dráze Hromové hory nebo v Chrámu zkázy Indiana Jonese si určitě strachy a napětím zakřičíte z plných plic. My jsme tedy křičeli opravdu pořádně.  Rádi se bojíte? Tak to musíte zavítat do Phantomova domu. Strašidelný dům nezískal své jméno pro nic za nic! Pokud už je toho na Vás příliš, naloďte se na starý parník jako z dob divokého Západu a v klidu se plavte po jezeře. Zde Vám opravdu nic nehrozí

Země dobrodružství – Adventureland. Piráti z Karibiku již na Vás čekají! Během plavby loďkou touto úžasnou atrakcí se ponoříte do těch nejnapínavějších scén z filmu. Na návštěvu se vydejte také za Robinsonem. Ve svém obydlí na stromě Vás mile rád přivítá. 

Země fantazie – Fantasyland je určena těm nejmenším. Užijete si chvilku s Petrem Panem, navštívíte úžasný zámek Šípkové Růženky, ale pozor na draka v jeskyni pod zámkem! V Pavilonu princezen uvidíte snad všechny krásky z Disneyho pohádek a o kousek dál se potkáte se samotným Mickey Mousem. Milovníci Pinocchia se mohou vydat po Pinocchiově cestě a na závěr se svezte lodičkou takzvaným Malým světem a prohlédněte si tančící panenky v kostýmech všech možných národů.

Obejít všechny atrakce Disneylandu může být opravdu náročné, proto se Vám nabízí mnoho občerstvovacích kiosků a restaurací přímo mezi atrakcemi. Nebo si můžete udělat piknik z potravin, které jste si sami přinesli Travnatých ploch v parku najdete hned několik.

Jestli Vám budou síly stačit a vydržíte až do tmy, Disneyland se s Vámi rozloučí velkolepým ohňostrojem a pixel point show u zámku Šípkové Růženky. Tak hurá za zábavou!

 VYDEJTE SE DO DISNEYLANDU S CESTOMILY A UŽIJTE SI PAŘÍŽ HROU!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 5. 5. 2020

dcerky to tam milují a to starší máuž přes 30

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Martina4
Martina4 10. 2. 2016

Nádhera.Moc bych si přála ušetřit na Disneyland a opravdu tam odcestovat. Né ty peníze utratit zase za něco jiného.Sice jeden den určitě nestačí,ale musí to byt super zažitek.

Odpovědět
Cestomilka Jana
Cestomilka Jana 10. 2. 2016

benca
benca 9. 2. 2016

nadhera

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 230
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.