Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 20. 6. 2016
Líbí se mi

Cestujte na vlastní pěst - jde to!

Weef
Weef
Vloženo 20. 6. 2016
Líbí se mi
Cestujte na vlastní pěst - jde to!

Cestujte na vlastní pěst - jde to!

Léto je tu! Začíná nejteplejší období v roce. Moje neoblíbenejší - samozřejmě kvůli počasí. Určitě plánujete rodinnou dovolenou, výlet ve dvou nebo na pohodu sami. Nebojte se vyrazit na vlastní pěst a naplánovat si dovolenou dle svých představ.

Jasně, máte možnost vycestovat na dovču s cestovní agenturou, kanceláří. Pro někoho ideální varianta, pro někoho pocit nesvobody. Pokud upřednostňujete volnější dovolenou, rádi měníte místo dle nálady a chcete začít více dobrodrzužství, nebojte se vyrazit na vlastní pěst.

Celou dovolenou si můžete celkem lehce naplánovat, nebo minimálně její část. Nejen, že za to zpětně budete rádi, ale také ušetříte nějakou tu kačku. Pro mě osobně není nic horšího, než hromadný výlet s velkým množstvím lidí, který má striktně daná pravidla.
Tímto způsobem jsem absolvovala výlet do Polska a můžu s jistotou říci, že už nidky víc. V podstatě to byla jen honba za fotografiemi. Nepřišlo mi, že bych si měla možnost nějaké z míst pořádně vychutnat. Nemluvě o Osvětimi, kde jsem tak nějak měla dojem, že být na takovém místě déle, zastavit se, zamyslet a uctít památku lidí, kteří na tomto místě přisli o život, je normální - ale zbytek skupiny a především průvodce to "neměl v plánu".

Na internetu dnes najdete vše. Letenky koupíte díky několika portálům, které vám uvedu níže, za výhodné ceny - kdo hledá, ten najde. Ubytování si můžete vybrat taktéž levněji, ale přitom dle vašich představ a s reálným hodnocením minulých návštěvníků. Své dny a výlety si naplánujete tak, jak se daný den na dovče cítíte a je to. Není nic lepšího, než si půjčit auto a objevovat krásy země na vlastní pěst.

Tak to jen pro ty, kteří chtějí začít dovču po svém. Níže máte pár užitečných odkazů a já mizím na pláž!

Vaše Weef

Letenky hledejte zde:

Hodnocení míst i ubytování najdete třeba tady -> https://www.tripadvisor.cz/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 23. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 20. 1. 2020

máme to tak napůl, ubytování si zajistíme předem a zbytek necháváme osudu

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 1. 2020

prima

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 661
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.