Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

boxAS
boxAS
Vloženo 12. 4. 2021
Líbí se mi

CESTOVATELSKÝ ZÁPISNÍK - KEMPOVÁNÍ S MÉĎOU BÉĎOU

boxAS
boxAS
Vloženo 12. 4. 2021
Líbí se mi
CESTOVATELSKÝ ZÁPISNÍK - KEMPOVÁNÍ S MÉĎOU BÉĎOU

CESTOVATELSKÝ ZÁPISNÍK - KEMPOVÁNÍ S MÉĎOU BÉĎOU

Je vlastně jedno, jestli se ocitnete v Yosemitském národním parku nebo o něco starším a o mnoho větším Yellowstonském národním parku, jedno mají společné - kempy. A vlastně, když tak nad tím přemýšlím, tyhle americké kempy se zas až tak neliší od těch našich třeba u některého z rybníků na Českomoravské vysočině. Tedy až na jedno! Na Vysočině pravděpodobně v kempu nenarazíte na mědvěda. 

V amerických parcích s medvědy počítají, jsou tu hojně zastoupeni, a když se zdržíte pár dní, pravděpodobnost, že se s nimi setkáte, je dost vysoká. Já jsem se tomu zaplaťpánbů vyhnula, také nemusím mít všechno, a tak můžu sloužit jen zprostředkovanými radami. Jako třeba že by člověk měl na sebe upozorňovat hlukem, a tak lidi chodí běhat s rolničkami na oblečení nebo kolem bot. Pro jistotu jsem si jednu pěknou, hlasitou  rolničku koupila a pověsila na batoh (co kdyby). 

Schválně, jestli uhodnete, co je to za bedny před chatkami?

Samozřejmě, je to na jídlo. Jak známe Méďu Béďu nebo jeho bezva parťáka Bubu z Jellystonského parku, je nám jasné, že medvědi jsou chytrá zvířata, a tak je přeci mnohem lepší, když nám vyplení bednu s jídlem před chatkou, než aby přišli omrknout, co by se dalo sníst, dovnitř do chatky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
pavlinka14
pavlinka14 18. 4. 2021

Já bych určitě kempovat jela, ať už by to bylo v rámci České republiky nebo i v zahraničí My jsme byli vloni se synem a manželem v kempu Velký vír, kam jsme si přivezli parádní outdoor výbavu z obchodu https://www.naturehikecz.cz/ a užili jsme si to na 100 %

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 4. 2021

já chci taky za medvídky, doma máme asi jen 250 plyšových

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 4. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 4. 2021

ZAJÍMAVÉ, díky

Odpovědět
lemur
lemur 13. 4. 2021

Prima.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.