Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

BlackDesign
BlackDesign
Vloženo 12. 6. 2020
Líbí se mi

Česko po italsku?

BlackDesign
BlackDesign
Vloženo 12. 6. 2020
Líbí se mi
Česko po italsku?

Česko po italsku?

Je to definitní. Letos se do Itálie nepodívám. Ačkoliv jsem stále doufala, že původní dubnový výlet pouze přesunu na později, až se situace uklidní, rozhodla jsem se nakonec strávit letošní rok pouze v ČR. Podlehla jsem všem těm statistikám, tlaku okolí a máminému zaklínadlu „buď rozumná“. No tak jsem. A mimo to taky mrzutá a smutná.

Tedy alespoň jsem byla, dokud mi nedošlo, že Itálie přece není jen poloostrov ve tvaru boty. Itálie je umění, móda, design, výborné jídlo a pití, espresso a polední siesta a mnoho dalšího. Itálie je prostě životní styl.

Kde je vůle, tam je cesta... A tak mě napadlo: co kdybych letos zažila Česko po italsku? Prozkoumala architekturu, našla to nejlepší tiramisu, vyzkoušela si pravou italskou siestu a ulovila si i nějaký ten „suvenýr“ do šatníku nebo domova?

Třeba tady najdu nějakého nadšence, který se přidá! Pojďme letos pro změnu objevit, co všechno se skrývá před hranicemi, ne až za nimi. Pojďme si vychutnat po italsku Itálii v Česku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
světlanna
světlanna 14. 6. 2020

Do Itálie jsem byla zvyklá jezdit s partou přátel každý rok...letos jsme seraději rozhodli pro jižní Moravu...Máte pravdu, i v Čechách se dá zažít italské léto!.... s ranním capuccinem, polední pizzou, odpolední siestou a večerní sklenkou červeného..)..jen to šumění moře mi bude trochu chybět..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 6. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 12. 6. 2020

Prima.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 12. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 12. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 070
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.