Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Karolína Erben
Vloženo 23. 11. 2018
Líbí se mi

5 způsobů, jak si užít dovolenou na Maledivách

avatar
Karolína Erben
Vloženo 23. 11. 2018
Líbí se mi
5 způsobů, jak si užít dovolenou na Maledivách

5 způsobů, jak si užít dovolenou na Maledivách

Maledivy jsou kouzelné ostrovy, které pro každého připravili jiný druh zábavy. A co vy? Raději lenošíte nebo poznáváte okolí? Přinášíme 5 tipů, jak si dovolenou na Maledivách užít naplno.

1. Se šnorchlem v puse a brýlemi na očích.

Asi není na Maledivách lepší způsob trávení času. Vznášet se na hladině, občas šlápnout do ploutví, ale hlavně pozorovat tu nádheru pod vámi. Pokud šnorchlování opravdu milujete, určitě volte hotel s vlastním korálovým útesem. Vyzkoušet můžete třeba Vilamendhoo 4*nebo Kudafushi 5*.

2. Na lodi a pohupujících se vlnách.

Pokud chcete vidět něco, co vás ohromí, určitě vyražte na výlet lodí. Ať už budete stopovat žraloky obrovské, plavat s mantami nebo sledovat ladné želvy, určitě si tenhle zážitek ponesete po celý život. A nezapomeňte kameru! Skvělé podmínky k pozorování oceánských obrů jsou třeba u hotelu LUX* South Ari Atoll 5*. Miliony rybek potom najdete v Baa Atollu u hotelu Finolhu 5*.

3. Na baru nebo v restauraci.

Trošku všední, že? Ale věřte tomu, že takové gastronomické zážitky jako na Maledivách budete jinde hledat těžko. Vychutnáte si koktejl na pláži, šampaňské nad vodní hladinou nebo ty nejlepší asijské speciality pod sluncem. Mnoho restaurací má michelinské kuchaře, jednoho najdete i v Velaa Private Island 5* nebo One&Only Reethi Rah 5*.

4. Ve Spa, fitness nebo na tenise.

Určitě se nechcete celý týden proválet na pláži (a nebo ano!). Pro ty aktivnější doporučujeme navštívit fitness nebo ještě lépe venkovní moderní tělocvičny, které se stávají vellkým hitem a nenastydnete z klimatice. My si nikdy nencháme ujít ranní lekce jógy, alespoň jednou za pobyt se donuťte nařídit si budík a užijte si Pozdrav Slunci 

5. Na terase své vlastní vily.

Ano, právě tam, na místě za které jste utratili ty šílené peníze. Především pokud bydlíte v nadvodní vile, soukromí máte zaručené. Užívejte si ten pocit, že nic nemusíte. Dejte si sklenku vína z minibaru, objednejte si snídani na pokoj a relaxujte. Hrajte karty, Člověče nezlob se, Activity, Monopoly nebo shlédněte film. Cokoliv, na co nemáte doma čas.

A hlavně si užívejte jeden druhého 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 29. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 11. 1. 2020

paráda

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 1. 2020

úžasné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 587
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.