Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
284 461
Weef
0 125 87
Otestováno Napsáno Inspirovaných
body: 3 994 / 9 974
body: 3 994 / 9 974
Příběh

Všechno to, co jsem se naučila a stále se učím o videích a práci online, chci předávat dál. Syslit si znalosti a dovednosti pro mě není cesta! Zároveň víc než ráda poznávám další jedince, které se baví vzdělávat a učit novým věcem.

K videu a zaznamenávání světa kolem mě mě to táhlo už od dětsví. V pracovní náplň se to přehouplo v době spolupráce s firmou ŽENY s.r.o., kde jsme měla možnost natočit několikadílný kurz pro začínající podnikatele a podnikatelky. Postupně jsem začala rozhazovat sítě, natáčet pro další klienty a získala další a další zkušenosti ze světa video produkce. Natáčím především základní videa, video blogy a prezentace firem. Do celovečeráků se nepouštím. :)

Na téma videí a videoblogů jsem předávala své rady a zkušenosti dál na Akademii Modrého života pořádanou ČSOB.

Kromě lásky k videu mě taky lákalo cestování, a tak jsem moc dlouho neváhala a tyto dvě činnosti spojila. Momentálně jsem tedy digitálním nomádem na cestách, který se rád vrací do Prahy uspořádat kupříkladu pár školení a užít si své rodné město.

Právě teď intenzivně pracuji na video kurzu pro všechny milovníky videí, kteří se v této oblasti chtějí rychle zorientovat a také na nabídce tvorby webových stránek v redakčním systému Wordpress.

Veškerý svůj volný čase věnuji tomu, co mě baví! Protože žijeme jen jednou a není čas, ztrácet čas. :)

Motto

I travel not to escape life, but for life to not escape me.

Praha 4

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (87)