Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 9.8.2017
počet hodnocení 0 doporučuje 0 %
Přihlašovací komentáře (7)
18.8.2017
dobrý den rada bych se s dcerou testovai zúčastnila.-)bohužel nase kreativni stranky není tak silna jak bychom potrebovali .-)dcera velice rada tvori,maluje,,,,tak se snažíme ji byt při ruce,pokud se jedna o něco slozitejsiho musíme poprosit tetu,ktera je velmi nadana.-)a vždy nam pomuze.testovani je opravdu top testovani a dceri by se moc libilo.-)
18.8.2017
s dcerou predskolnoji veku tvoříme ze vseho z ceho se da.-)z přírody,doma z potravin,,,,co nas napadne,co nejdeme na internetu.-)krabice s výrobky a nasteky nam jiz nestaci.-)nejvíce výrobky udelaji radost-když jsou venovane jako darek-napr narozeninove prani.-)testovani s výrobky go create musí byt opravdu zajimave,naucne.-)tak doufáme ze se na nas stesti usmeje a budeme moci se tohoto krásného testovani zucastnit
17.8.2017
S dětmi různě kreativně zdobíme a vyrábíme. Děláme z fema různé miniatury, neboť holka se tím zabývá. Moc jí to jde a má na to fakt talent.
17.8.2017
spolu s dětmi kreativnězdobíme různé výzdoby na různé svátky, vánoce,velikonoce, hodně se zapojují, moc hezky jim to jde.

Rozvíjejte kreativitu svých dětí s exkluzivní značkou GO CREATE. Hledáme maminky z Brna!

Začátek školního roku klepe na dveře a vás čeká vybírání školních pomůcek? Poznejte s námi kreativní potřeby Go Create. Hledáme 15 maminek (nebo tatínků) a jejich ratolesti, kteří přijdou do brněnské Pracovny ŽENY s.r.o. a užijí si kreativní odpoledne. Čeká na vás spousta zábavy při společném tvoření, povídání o přípravě zdravých svačin, letní občerstvení a zajímavé dárečky.

 

Zážitkové testování proběhne v pondělí 28. srpna od 17:00 hodin na adrese Skořepka 15, Brno, 602 00.

 

 

Buďte kreativní s Go Create

Pro originalitu Vašich dětí je tu kreativní řada Go Create. Exkluzivní značka výrobků, která je k dostání pouze v obchodech Tesco.

Tyto produkty pomohou Vašim dětem vytvořit ta nejkrásnější umělecká díla. A Vy s dětmi strávíte společné chvíle při zábavném tvoření.

Go Create jsou běžné školní potřeby jako pastelky, štětce či skicák, ale zároveň i kreativní sady plné písmenek, barev, korálků a dalších zajímavých prvků. Pomohou Vašim dětem ozdobit aktovku, sešity, penál i další školní pomůcky vždy jedinečným způsobem.

S jejich pomocí se z Vašich dětí stane školní hvězda!

Hledáme 15 žen, které mají 1 a více dětí v předškolním věku nebo na prvním stupni ZŠ. 

Do přihlašovacího komentáře nám napište, co spolu se svými dětmi rádi kreativně tvoříte. Nezapomeňte napsat věk svých dětí.

 

Na základě přihlašovacích komentářů redakce vybere 15 maminek (nebo tatínků) s dětmi, kteří si užijí kreativní zážitkové testování výrobků značky Go Create.

 

Přihlašovací okno se objeví ve čtvrtek 17.8. někdy mezi 12-13 hodinou.

Přihlašovací komentář
Jestli s námi chceš testovat, je třeba se k nám nejprve přidat
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Hodnocení (0)
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (20)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.8.2017
užijte si to
17.8.2017
daleko
17.8.2017
To bude určitě moc fajn
15.8.2017
daleko
Hodnocení (0)
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (20)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.8.2017
užijte si to
17.8.2017
daleko
17.8.2017
To bude určitě moc fajn
15.8.2017
daleko