Vyzkoušejte BGR-34EU - doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky
vložila 6.11.2017
počet hodnocení 0 doporučuje 0 %
Vybrané uživatelky k testování

Vyzkoušejte BGR-34EU - doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky

Počet diabetiků v Česku rychle přibývá, podle údajů Ústavu zdravotnických informací za posledních 20 let stouplo množství cukrovkářů o 68 %. Jedná se především o cukrovku druhého typu, která není vrozená, ale většinou způsobená nezdravým životním stylem. Problémem spjatým s diabetem je především obezita a nadváha, které se na rozvoji cukrovky velkou měrou podílí.

S tím se rozhodla bojovat firma Aimil Pharmaceuticals, která uvádí na český trh nový Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU.

Hledáme ženy, které trpí cukrovkou 2. typu a chtějí vyzkoušet novinku na trhu a to doplněk stravy BGR-34EUBGR-34EU je bezpečný a účinný doplněk stravy, který funguje vyváženě s ostatními alopatickými léky.

Podmínky pro testování:

  • měření hladiny cukru v krvi, nejméně 2x za týden (preferujeme testerky s glukometrem)
  • zapisování průběžného výsledků měření do tabulky

 

V Indii je Ajurvédský bylinný doplněk BGR-34EU dostupný již dva roky a ukázalo se, že díky gymnémě lesní přispívá k normální hladině krevního cukru, metabolismu tuků a konntrole tělesné hmotnosti.

Složení přípravku BGR-34EU vychází z tradičního Ajurvédského lékařství, které má více než pět tisíc let starou tradici. Indický Národní botanický výzkumný ústav po dobu pěti let analyzoval více než 500 léčivých bylin. Účelem tohoto výzkumu bylo vytvoření bezpečného a netoxického doplňku stravy, který bude napomáhat k udržení normální hladiny glukózy v krvi, a tím snižovat riziko dlouhodobých zdravotních komplikací.

Doplněk stravy BGR-34EU  obsahuje extrakty a mleté frakce z pečlivě vybraných bylin - Dřišťálu osinatého, Křídloku vakovitého, Gymnémy lesní, Mořeny srdčité, Pískavice řecké seno a Chebule srdčité. Jeho unikátní složení je výsledkem kombinace vyváženého poměru vodního extraktu a mleté frakce léčivých rostlin v jedné kapsli.

Dávkování u prediabetu a pacientů s nově diagnostikovaným diabetem:

Nejprve začněte 1 kapslí BGR-34EU dvakrát denně (po dobu 4 týdnů).

Pravidelně sledujte svou hladinu krevního cukru.

Pokud zjistíte pokles hladiny krevního cukru, zvyšte dávku BGR-34EU na 2 tablety dvakrát denně a následně to proberte se svým diabetologem.

 

Benefity a bonusy:

- pro testerky, které se rozhodnout pokračovat v užívání doplňku stravy BGR-34EU máme připravenou akci 1+1

- pro všechny testerky je připravena také doživotní sleva na všechny Ajurvédské doplňky stravy z e-shopu (link bude dodatečně zaslán)

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Hodnocení (0)
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (27)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
23.11.2017
Jupí,sem vybraná...
21.11.2017
Gratuluji vybranym
21.11.2017
20.11.2017
děkuji
Hodnocení (0)
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (27)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
23.11.2017
Jupí,sem vybraná...
21.11.2017
Gratuluji vybranym
21.11.2017
20.11.2017
děkuji