Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 4.12.2014
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.
29.6.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
26,200
26,500
23,100
23,400
EUR

Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice

Již je tomu nějaký ten pátek, co byla otevřena Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice, jakožto čtvrtá Pracovna pro ženy.

Jak to v Teplicích celé začalo...?

Pracovna v Teplicích je výsledkem spojení myšlenek a plánů tří žen. Lenka a Petra původně přišly s plánem na Klub pro ženy, kde by umožnily jejich setkávání, vzájemné propojení a nabídly ženám i další aktivity. Lenka, v té době na rodičovské dovolené se synem Otíkem, se skrz regionální mateřské centrum záhy poznala ještě s Lucií, která také překypovala energií a elánem začít "něco" dělat. Společnou měly myšlenku tvořit si svůj sen, pomáhat ženám (nejen na mateřské) a vzdělávat je i sebe. Hlavně ale všechny toužily stát se paní svého času, který by podle svého uvážení dělily mezi rodinu a podnikání.

Začaly s průzkumem trhu, vytvářely podnikatelské plány a pomalu se chystaly proměnit společný sen ve skutečnost. Už měly vybraný i prostor k podnikání, těsně před podpisem smlouvy jim ale majitelka zavolala, že má lepší nabídku a smlouvu na pronájem s nimi neuzavřela. Jak se však říká, všechno v životě má svůj čas. Plány, původně odsunuté na neurčito, se začaly znovu měnit v realitu, když se ženy v rámci Dne rovnosti platů potkaly s Evou Vaškovou Čejkovou.

V září 2014 se Petra a Lenka vypravily do Prahy, kde se v karlínské Pracovně setkaly s Evou podruhé. Tam také vznikl nápad dostat Pracovnu i do Teplic a začalo se mluvit o jeho konkrétní podobě. Prakticky dva měsíce na to bylo hotovo. Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice byla slavnostně otevřena v úterý 25. listopadu za účasti zajímavých žen z regionu a také zakladatelky projektu Evy Vaškové Čejkové a patronky Ireny Holčákové. Od 28. listopadu je pak Pracovna otevřena i pro veřejnost.

V Pracovně pořádáme semináře, workshopy, kurzy na různorodá témata - od podnikání k osobnímu životu, přes módu, krásu, sport, rodinný život, networking a pohodové ryze ženské večery. Setkáváme se pro radost, sdílení a nadšení z komunity. Přijďte mezi nás i vy! 

Kromě toho se můžete těšit také na řadu zajímavých akcí, testování výrobků, tematické semináře, večery s osobnostmi a workshopy, které vnesou do vašeho života inspiraci a třeba i odvahu začít "něco" dělat a plnit si svůj sen podobně jako my si plníme ten náš.

Konkrétní program se dozvíte na webu nebo na našem Facebooku.

A kde nás najdete?

Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice, Jana Koziny 1628 (areál Luna, 1. patro), Teplice

Denně otevřeno od 9:00 do 14 hodin.

Ostatní časy jsou vyhrazeny pro semináře, kurzy a další aktivity, které aktuálně naleznete zde na na levé straně, v sekci Kalendář nebo na Facebooku v sekci Události

Informace k akcím, o pronájmu prostor a o navázání spolupráce vám poskytne Lenka Bukačová na telefonu +420 606 564 821 nebo e-mailu lenka.bukacova@zenysro.cz.

 

Těšíme se na vás

Lenka, Lucie a Petra

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (16)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
19.1.2017
vypada to pekne
17.1.2017
Krasne
5.1.2017
Super
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (16)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
19.1.2017
vypada to pekne
17.1.2017
Krasne
5.1.2017
Super