Jsme světem inspirací, příběhů a motivací.
vložila 4.12.2014
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.

Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice

Již je tomu nějaký ten pátek, co byla otevřena Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice, jakožto čtvrtá Pracovna pro ženy.

Jak to v Teplicích celé začalo...?

Pracovna v Teplicích je výsledkem spojení myšlenek a plánů tří žen. Lenka a Petra původně přišly s plánem na Klub pro ženy, kde by umožnily jejich setkávání, vzájemné propojení a nabídly ženám i další aktivity. Lenka, v té době na rodičovské dovolené se synem Otíkem, se skrz regionální mateřské centrum záhy poznala ještě s Lucií, která také překypovala energií a elánem začít "něco" dělat. Společnou měly myšlenku tvořit si svůj sen, pomáhat ženám (nejen na mateřské) a vzdělávat je i sebe. Hlavně ale všechny toužily stát se paní svého času, který by podle svého uvážení dělily mezi rodinu a podnikání.

Začaly s průzkumem trhu, vytvářely podnikatelské plány a pomalu se chystaly proměnit společný sen ve skutečnost. Už měly vybraný i prostor k podnikání, těsně před podpisem smlouvy jim ale majitelka zavolala, že má lepší nabídku a smlouvu na pronájem s nimi neuzavřela. Jak se však říká, všechno v životě má svůj čas. Plány, původně odsunuté na neurčito, se začaly znovu měnit v realitu, když se ženy v rámci Dne rovnosti platů potkaly s Evou Vaškovou Čejkovou.

V září 2014 se Petra a Lenka vypravily do Prahy, kde se v karlínské Pracovně setkaly s Evou podruhé. Tam také vznikl nápad dostat Pracovnu i do Teplic a začalo se mluvit o jeho konkrétní podobě. Prakticky dva měsíce na to bylo hotovo. Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice byla slavnostně otevřena v úterý 25. listopadu za účasti zajímavých žen z regionu a také zakladatelky projektu Evy Vaškové Čejkové a patronky Ireny Holčákové. Od 28. listopadu je pak Pracovna otevřena i pro veřejnost.

V Pracovně pořádáme semináře, workshopy, kurzy na různorodá témata - od podnikání k osobnímu životu, přes módu, krásu, sport, rodinný život, networking a pohodové ryze ženské večery. Setkáváme se pro radost, sdílení a nadšení z komunity. Přijďte mezi nás i vy! 

Kromě toho se můžete těšit také na řadu zajímavých akcí, testování výrobků, tematické semináře, večery s osobnostmi a workshopy, které vnesou do vašeho života inspiraci a třeba i odvahu začít "něco" dělat a plnit si svůj sen podobně jako my si plníme ten náš.

Konkrétní program se dozvíte na webu nebo na našem Facebooku.

A kde nás najdete?

Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice, Jana Koziny 1628 (areál Luna, 1. patro), Teplice

Denně otevřeno od 9:00 do 14 hodin.

Ostatní časy jsou vyhrazeny pro semináře, kurzy a další aktivity, které aktuálně naleznete zde na na levé straně, v sekci Kalendář nebo na Facebooku v sekci Události

Informace k akcím, o pronájmu prostor a o navázání spolupráce vám poskytne Lenka Bukačová na telefonu +420 606 564 821 nebo e-mailu lenka.bukacova@zenysro.cz.

 

Těšíme se na vás

Lenka, Lucie a Petra

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat (16)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
19.1.2017
vypada to pekne
17.1.2017
Krasne
5.1.2017
Super
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (16)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
19.1.2017
vypada to pekne
17.1.2017
Krasne
5.1.2017
Super