Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 15.4.2014
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.
22.7.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,900
26,200
22,200
22,500
EUR

Pracovna ŽENY s.r.o. Chrudim

Zastavte se v Chrudimi za Renatou v Pracovně ŽENY s.r.o.!

Nechceme být jenom online a v hlavním městě, proto míříme i do regionů. Po Praze jsme pro vás otevřely novou coworkingovou Pracovnu ŽENY s.r.o. v Chrudimi, která je dílem jedné z nás ŽEN s.r.o. Renaty Kašparové.

„Když jsem se po šesti letech rodičovské dovolené vrátila zpátky do práce, dlouho mě v ní moje neposednost neudržela. Už s dětmi jsem měla coby vedlejší činnost pár projektů, které mě naplňovaly mnohem víc než tehdejší zaměstnání, a tak jsem po čase dala výpověď. Byla to osudová volba, krátce poté jsem totiž potkala Evu Vaškovou Čejkovou a její projekt ŽENY s.r.o., který mě okamžitě nadchnul. Pomáhat ženám startovat jejich podnikatelské záměry bylo přesně to, co jsem si vysnila, že bych chtěla dělat. Nedlouho poté jsem v Chrudimi objevila volný prostor, který se mi tak zalíbil, že jsem se rozhodla vybudovat v něm další Pracovnu ŽENY s.r.o.,“ říká Renata Kašparová o založení v pořadí už druhého coworkingového centra. Pracovna vznikala dva měsíce a její vybudování by se pochopitelně neobešlo bez podpory mužů, společnosti SPALTO a také skvělé designérky Lenky Bártové. Krásné samolepky za zdech jsou pak od www.nejlevnejsisamolepky.cz.

V Pracovně pořádáme řadu zajímavých akcí, např. semináře, workshopy a kurzy na různorodá témata. Od podnikání k manželskému životu, přes módu, krásu, sport, rodinný život, až po networking a pohodové ryze ženské večery. Pořádáme také sportovní, relaxační akce, víkendy. Setkáváme se pro radost, sdílení a nadšení z komunity a vězte, že mezi nás chodí i muži! Přijďte mezi nás i vy!

A ten, kdo by rád vystoupil z řad všedních dní, může s námi okusit FitKoloběh, pravidelné lekce s fitness prvky a projížďky na koloběžkách. S námi poznáte jiný koloběh života.

Pravidelná setkání sledujte v sekci Kalendář, na profilu Pracovny nebo na Facebooku.

Pracovna ŽENY s.r.o. Chrudim již brzy v novém! Sledujte nás.

Rezervace, objednávky a více informací vám poskytne Renata na telefonu +420 776 759 744 nebo na e-mailu renata.kasparova@zenysro.cz.

Těší se na vás

Renata 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (23)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
4.4.2017
Ahojky, Reni, nechystáš takovou pěknou inspirosnídani i v Chrudimi, Praha je pro mne daleko
28.3.2017
6.3.2017
24.2.2017
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (23)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
4.4.2017
Ahojky, Reni, nechystáš takovou pěknou inspirosnídani i v Chrudimi, Praha je pro mne daleko
28.3.2017
6.3.2017
24.2.2017