Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Parazité v našem těle, nezvaní hosté, kteří mohou ohrozit zdraví
vložila 20.3.2017
5.6.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,600
25,900
21,900
22,200
EUR

Parazité v našem těle, nezvaní hosté, kteří mohou ohrozit zdraví

Parazité v našem těle? O této problematice se hovoří poměrně málo, přesto se může týkat každého z nás. Parazity označujeme houby, viry, červy, plísně a jiné cizopasníky, kteří se zabydleli v našem organismu. Jak poznáme, že zrovna nás se to týká a jak s tím bojovat?

Jaké mohou být příznaky?

Parazity odhalíte jen stěží. Nicméně mezi výstražné symptomy patří dlouhodobé průjmy, bolesti břicha, hlavy, dýchací obtíže, zvýšená únava, podrážděnost, neklid, alergie, poruchy spánky a oslabená imunita. Pokud máte jakékoliv podezření na parazity, zajděte k lékaři. Nicméně existují cesty, kterými můžete výskyt parazitů ve svém těle značně eliminovat.

Cokoliv máme rádi, mají rádi také

Parazity nechytáme jen v exotických zemích. Můžeme je získat od domácích zvířat, ze syrové stravy, špatně umytého ovoce či zeleniny, ale také častou konzumací kynutého těsta a mouky, mléka, bílého cukru a prostřednictvím některých léků. Parazité pronikají do sliznice střev, produkují jedovaté látky a zamořují náš organismus nebezpečnými toxiny.

Jaká je prevence?

Můžeme se parazitům vůbec nějak bránit? Určitě je vhodná prevence. Zkuste se vzdát tepelně neupravených potravin. Rozhodně nekonzumujte potraviny prošlé. Ovoce a zeleninu důkladně omyjte. Pozor si dejte také na časté mytí rukou, které je nezbytné. Vyhýbejte se vodě z podezřelých zdrojů (to platí především na dovolené). Veďte ke správným hygienickým návykům také své děti. A samozřejmě udržujte čistotu, pokud máte domácí zvířata.

Zkuste detoxikaci organismu

Jak s parazity bojovat? Velmi účinné je vyzkoušet přírodní detoxikační prostředky. Mezi oblíbené bylinky patří cibule kuchyňská, tykev obecná, tymián, anýz, kmín a skořicovník. Velká část z těchto bylinek patří mezi běžnou součást naší kuchyně, tak jen stačí zvýšit jejich konzumaci. Ovšem nikdy nemáte jistotu, že je konzumujete v dostatečném množství.

Vyzkoušet můžete také doplňky stravy, které působí proti parazitům ve formě tabletek. Vyzkoušely jsme přípravek Wurm-Ex a rozhodly se jej testovat. Proč právě tento produkt? Protože obsahuje látky, jež se významně podílejí na detoxikaci organismu. Detoxikační proces probíhá v celém těle. Přípravek Wurm-Ex přispívá k přirozené obraně těla, podporuje imunitu, působí protizánětlivě a protinádorově. Při pravidelném užívání přípravku by mělo dojít také k redukci váhy.

Jaké byly ohlasy při testování?

Abychom se přesvědčily o účincích produktu Wurm-Ex, vložily jsme jej na testování. Zájem byl skutečně veliký a ohlasy rozmanité.

Ženy oceňují především to, že přípravek je na zcela přírodní bázi. „Tablety se dobře polykaly“, říká testerka Kateřina94. „Tabletky jsem užívala podle návodu a mam dobrý pocit, že jsem udělala pro své tělo správnou věc“, pochvaluje si uživatelka s přezdívkou Bobeš.

Většina testerek se však shoduje na tom, že není možné poznat výsledky léčby. Jitka86 k tomu říká, „žádné změny jsem nepociťovala, velké plus je však přírodní složení“.

Jaké jsou plusy a mínusy?

+ přírodní složení

+ jednoduché užívání

- výsledky léčby nelze poznat hned

- k úbytku váhy u většiny testerek nedošlo

Zajímá vás, jak dopadlo testování a jaké jsou názory ostatních testerek? Více se dočtete ZDE.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (6)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.5.2017
19.5.2017
Zajímavý přípravek
20.3.2017
No proč ne..
20.3.2017
Zajímavé
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (6)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.5.2017
19.5.2017
Zajímavý přípravek
20.3.2017
No proč ne..
20.3.2017
Zajímavé