Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Jak dopadlo hodnocení obnovující keratinové kúry na vlasy?
vložila 31.8.2015
5.6.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,600
25,900
21,900
22,200
EUR

Jak dopadlo hodnocení obnovující keratinové kúry na vlasy?

Testovaly jste obnovující léčebnou kúru s peptidem hrachu na vlasy. Jak jste byly s jejími účinky spokojené?

Keratinovou obnovující vlasovou kůru doporučuje 84% žen.

O produktu:

Americká vlasová kosmetika Aloxxi je nositelkou prestižního označení Kosher. Obnovující léčebná keratinová kúra s peptidem hrachu obnovuje unavené vlasy a dopřeje jim extra silnou dávku potřebných bílkovin a vitamínů. Vyvážený mix proteinů, keratinu, peptidu hrachu, panthenolu - vitamin B5, hydrolyzovaného collagenu, výtažků z ovsa, pšenice i zeleniny dodá vlasům nový život. Unikátní směs deseti botanických výtažků vlasy chrání, posiluje, poskytuje jim výživu a pomáhá navrátit mladickou svěžest a lesk. Peptid hrachu je hydrolyzovaný protein přírodního původu se silnými antioxidačními vlastnostmi, který výrazně zvyšuje hydrataci a chrání vlasy před UVA/UVB paprsky. Lysin podporuje zdraví pokožky hlavy a vlasů, keratin pomáhá opravit poškození a zesílit vlas.

Splnila obnovující vlasová kúra vaše očekávání?

Účinky kúry hodnotily ženy velmi pozitivně. Po použití byly vlasy lesklé, pevné, zdravé, voňavé a poddajné, lépe se upravovaly. „Kúra se dobře nanáší a příjemně voní. Vlasy jsou po použití hebké a plné síly. Jsou viditelně lesklejší a vypadají zdravě,“ píše Arus. „Keratinovou kúru jsem aplikovala po šamponu. Vlasy jsou poddajné, lépe se rozčesávají a upravují,“ přidává se Lucil, kterou příjemně překvapilo, že účinek byl vidět již po prvním použití. „Vlasy jsou na pohled i omak vyživené a lesklé, nejsou vysušené, rozlítané a neplihnou tak rychle, jako dříve. Mám velmi krátké vlasy, přesto je účinek viditelný. Věřím, že dlouhovlásky musí být z efektu nadšené,“ domnívá se Mišel.

Spokojená je i Nadanova: „Vyzkoušela jsem obě varianty použití. Jak po aplikaci šamponu, tak i jako teplý zábal. Na mých hustých, přesušených vlasech byl výsledek vidět téměř okamžitě. Vlasy vypadají zdravější a lépe se upravují.“ Některé ženy zaznamenaly, že po zábalu byly vlasy dříve mastné. Varianta ošetření po umytí šamponem jim naopak velmi vyhovovala. Jak se často i ženy shodly, záleželo vždy na kvalitě a typu vlasů.

Kúra pomohla ženám ozdravit i slabé, poškozené a unavené vlasy, v létě poničené sluncem a horkem. „Na své zničené vlasy jsem zkoušela již různé masky a nijak výrazně nepomáhaly. Tuto masku používám 2x týdně a již po pár naneseních byl vidět rozdíl. Vlasy jsou lesklejší, zdravější a silnější. Měla jsem problém s krepatěním vlasů a po používání masky je to výrazně lepší,“ pochvaluje si Jaaniickaa.

Keratinová kúra zachránila poškozené vlasy i Janule, která zvažovala, že si je nechá raději ostříhat: „Mám delší vlnité vlasy a měla jsem je zničené od opakovaného barvení. Po pravidelném používání už nejsou tak suché. Po návratu z dovolené od moře byla kúra pro vlasy úplný elixír. Jsou krásně lesklé, vyživené a stříhání zatím odkládám,“ dodává. 

 „Z keratinové kúry Aloxxi jsem nadšená. Přes léto dostávají vlasy opravdu zabrat. Se sluníčkem a spoustou chlorované vody jsou na tom mé vlasy letos ještě hůř. Hned po první aplikaci byl znát rozdíl. Vlasy jsou lesklejší, vyživené a hebké. Mám velmi jemné vlasy a většinu času jsou rozlítané všude kolem. Po aplikování kúry jsou mé vlasy poslušnější a lépe drží tvar. S kúrou jsem velmi spokojena a doporučuji ji vřele dál,“ chválí Marketta. „Ihned po použití jsem cítila a viděla podstatný rozdíl. Vlasy jsou jemné, hebké, snáze se rozčesávají. Dokonce více vynikl i melír. Cena je pro mě dost vysoká, ale je to opravdu kvalitní produkt, který mohu ostatním doporučit,“ uzavírá Beruska.

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
21.5.2017
vypadá moc dobře.
20.5.2017
Tak,to si koupím. Až zjistím kde
20.5.2017
Vysoce kvalitní
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
21.5.2017
vypadá moc dobře.
20.5.2017
Tak,to si koupím. Až zjistím kde
20.5.2017
Vysoce kvalitní