Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 17.12.2015
29.6.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
26,200
26,500
23,100
23,400
EUR

„Ženy jsou pro nás muže vždy krásné,“ říká docent Jan Měšťák

Docent Jan Měšťák byl jednou z osobností, které se rozhodli podpořit i letos akci Den, kdy se budu mít ráda. Ta proběhla 21. ledna v Atriu Flora Praha na Vinohradech od 12 hodin. Docent Jan Měšťák zodpovídal dotazy a konzultace a byl obletován ženami

Co si myslí o sebevědomí českých žen? Jak může změnit život ženy plastická operace? A co si na sobě ženy nechávají změnit nejčastěji?

Proč jste se rozhodl podpořit akci na zvýšení sebevědomí českých žen?

Proč jste se rozhodl podpořit akci na zvýšení sebevědomí českých žen? 

Akci velmi vítám, protože právě dostatečné sebevědomí, při ostatních jejích kvalitách, dokresluje osobnost ženy. Osobnost, která nachází své uplatnění v profesním, společenském i osobním životě.

S čím se na Vás ženy nejčastěji obrací?

Tady záleží hlavně na věku žen. V postpubertálním období jsou to především operace nosů, liposukce a zvětšovací operace prsů, později, například po porodu, modelace a případně jejich redukce a korekce stěny břišní, u žen starších čtyřiceti let potom operace očních víček, což je nejčastější operace kosmetických vad obecně, dále přichází v úvahu facelfting, ale i rinoplastiky, modelační a zvětšovací operace prsů apod.

Jak ženu změní, když si splní sen o lepším poprsí, menším nosu apod.?

Na základě mé více než čtyřicetileté klinické praxe mohu jednoznačně potvrdit, že po úspěšné estetické operaci vrozené či získané kosmetické vady život žen se zásadně změní a získává zcela jiné a to pozitivní parametry. Mohl bych uvést zde mnoho příkladů o opět šťastném rodinném životě, například po přirozeném zvětšení prsů, které byly po kojení malé a povadlé, kdy žena najednou září jak „sluníčko“, není popudlivá na děti a i k manželovi se chová nezvykle vlídně, jak mně po několika měsících potvrdil její muž. Stejně až neuvěřitelné změny v získaném sebevědomí nastávají u dívek a žen po dobře provedené rinoplastice. Jejich projevy po sejmutí sádry a pohledu na „nový nos“ jsou někdy až velmi dojemné. Neméně významné z hlediska znovu nabytí sebevědomí jsou i rekonstrukce prsů u žen po jejich odnětí pro vážné onemocnění. A to bych mohl pokračovat o znovunabytí radosti ze života po operaci víček, obličeje či jiných kosmetických vad.

Jak dlouhé máte čekací doby na konzultaci přímo k Vám?

V současné době mám pětiměsíční čekací doby na konzultaci.

Jaký je váš vzkaz všem ženám bez rozdílu? 

Ženy jsou pro nás muže vždy krásné a to bez ohledu na jejich věk.

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (15)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
22.1.2017
No jo
21.1.2017
Je to tak
21.1.2017
Přesně tak
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (15)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
29.1.2017
22.1.2017
No jo
21.1.2017
Je to tak
21.1.2017
Přesně tak