Dáváme ženám příležitosti a práci
Propojte svoji značku se ŽENY s.r.o. a otestujte svůj produkt!
vložila 4.4.2017
21.4.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,100
25,400
20,400
20,700
EUR

Propojte svoji značku se ŽENY s.r.o. a otestujte svůj produkt!

Zavádíte na trh nový produkt či službu? Chcete zjistit, jestli ho budou zákaznice kupovat, využívat   a doporučovat dále? Nebo se potřebujete dostat do podvědomí silné komunity žen? Žen, které rády zkouší novinky a o své zkušenosti píší a doporučují a sdílí otestovanou novinku dále?

Chcete-li poskytnout ženám důvod, aby o Vašem produktu hovořily, položte jim tu správnou otázku „Co byste doporučily?" My vám pomůžeme! 

Budujte vztah s vaší zákaznicí!

Vítejte ve světě Word of Mouth, ve světě ženské šeptandy, která je na prvním místě faktorů, které nejvíce ovlivňují, zda a co si lidé nakoupí. ŽENY s.r.o. sdružují širokou komunitu žen různého zaměření a ze všech regionů ČR a SR. Nespoléháme jenom na online komunikaci, ale jako správné ženy se potřebujeme také scházet a povídat si z očí do očí, proto naše komunikace nestojí na tradičních formátech PPC kampaní, ale mluvíme v příbězích a reálných zkušenostech. Pravidelně sdílíme blogy, videa nebo recenze a více pak probereme u osobní kávy či zážitkového testování, která probíhají v regionálních Pracovnách ŽENY s.r.o.

Budujte už dnes vztah mezi vaší značkou a ženou spotřebitelkou, přidejte se na první česko-slovenskou sociální síť pro ženy!

Ukázka testování ZDE

Podpořte podnikavé ženy, ony podpoří vás!  

Nemáte-li produkt k otestování, ale svět podnikavých žen je vám blízký a chcete jako patrioti podpořit něco českého, hezkého, pravého, kontaktujte nás. Vybereme z naší databáze více než 8 tisíc podnikavých žen podnikatelku, která pro vás může vyrobit reklamní předměty na klíč nebo připravit slavnostní občerstvení jako od maminky. 

Ukázka výsledků práce našich žen ZDE. 

Kontaktujte nás: 

Jana Velinská / jana.velinska@zenysro.cz / 739 097 523

 

Sídlo a kanceláře firmy:

ŽENY, s.r.o.

Karlínské nám. 6, 186 00 Praha 8

IČ: 248 30 640

DIČ: CZ 248 30 640

jednající Evou Vaškovou Čejkovou, jednatelkou

zapsána u u Městského soudu v Praze, spisová značka C 178336 

 

Informace pro spotřebitele: 

Společnost Ženy, s.r.o. upozorňuje uživatele těchto webových stránek a kupující v internetovém obchodu (e-shopu) umístěném na těchto webových stránkách, kteří jsou spotřebitelé, že spory mezi společností Ženy, s.r.o. a uživateli a kupujícími, kteří jsou spotřebitelé, vzniklé v souvislosti s poskytováním služeb ze strany společnosti Ženy, s.r.o. prostřednictvím těchto webových stránek nebo v souvislosti s prodejem zboží či služeb prostřednictvím internetového obchodu (e-shopu) umístěného na těchto webových stránkách, které se nepodaří urovnat mezi stranami přímo, je možné řešit formou mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, přičemž věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je v daném případě Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz), na kterou se mohou obrátit s návrhem na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR). Bližší informace o České obchodní inspekci a mimosoudním řešení spotřebitelských sporů jsou dostupné na uvedených internetových stránkách České obchodní inspekce.

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
12.4.2018
Jani, skvelý článok a tipy!
27.2.2018
výzva!!!
7.2.2018
4.1.2018
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
12.4.2018
Jani, skvelý článok a tipy!
27.2.2018
výzva!!!
7.2.2018
4.1.2018