Jsme světem inspirací, příběhů a motivací.
vložila 16.10.2016
27.4.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
26,700
27,000
24,600
24,900
EUR

HLEDÁ SE ŽENA! Značka: miluje nákupy, testuje a sdílí zkušenosti

Rok se s rokem sešel a budeme spolu slavit už třetí Vánoce! A jako každoročně Vám nadělíme bonusově hned několik testovacích speciálů. Už v listopadu se můžete těšit na oblíbené novinky od Philipsu a v prosinci přidáme hned několik zážitkových testování.

A tak pokud se chcete přidat k našim testovačkám a zkoušet novinky na trhu a nebo pokud s námi už testujete a máte kolem sebe ještě kamarádky, které by se k nám rády přidaly, jste tady správně!  

 

Jak to u nás funguje a jaké chystáme novinky? 

  • Každý týden vyhlašujeme minimálně dvě testovací výzvy, do kterých se můžete přihlásit a získat produkty k testování zdarma pod podmínkou následného vložení svého osobního hodnocení produktu (nebo i služby). V 90 % případech vám produkty zůstávají a nevracejí se. 
  • V případě, že produkty je potřeba vrátit (během listopadu a prosince budeme mít více takových výzev s dražšími produkty, tj. spotřební elektronikou nad 10.000 Kč), tak za vyzkoušení a následné sdílené recenzce (tzn. pozitivní i negativní, tj. opravdu relevantní ) budeme nabízet nově i finanční odměnu. V případě těchto produktů nad 10.000 Kč se bude jednat o zápůjčky na vymezenou dobu a za vyzkoušení a sdílení recenze budeme vyplácet cca 300 až 500 Kč.

 

Koho tedy hledáme? 

  • Ženu (ve výjimečných případech i muže), která je ochotná zkoušet novinky z trhu, produkty nebo služby a sdílet pak svou zkušenost v podobě recenzí a nebo krátkých blogů či videí. 
  • Ženu, která zná své hranice, tj. přistupuje ke všem výzvám (tzn. tedy i k těm našim testovacím) se zdravým sebevědomím, a tak trošku i se sportovním duchem, protože když se nezadaří a produkt nezíská, tak přichází v úvahu varianta B zkusit štěstí příště. Nebo varianta C, zakoupit si produkt na odkazu u článku. Varianta D, že začnu hanit uživatelky, které produkt získaly, je špatná :-(. 
  • Všechny (ženy i muže), kteří budou respektovat naše testovací pravidla, tak radši je zkoukněte včas ZDE
  • Všechny, kteří se umí na daný produkt nebo službu podívat z několika různých úhlů pohledu. Že mixér mixuje je fajn vědět, ale co všechno umixuje, za jak dlouho, jak se myje, jak je skladný atd. Vítáme všechny kreativní a neotřelé přístupy a názory. 
  • Výhodou jsou i znalosti v oblasti mystery shoppingu, tj. pokud již máte zkušenost s nákupy a s následným sdílením zkušeností formou dotazníku, registrujte se, budeme vás kontaktovat i mimo testovací výzvy individuálně s konkrétní nabídkou! 

 

Jak se k nám přidat? 

Je to jednoduché! Stačí se registrovat, přihlásit se a vyplnit tři úrovně registrace, viz níže obrázek. 

A tak se těšíme na vás všechny, máme před sebou sezónu, bude to zase jízda, tak si držme pěsti! 

Eva

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat (20)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.4.2017
Doufm, že se pro mě něco nalezne
25.2.2017
Super.
Taky působím jako aktivní mystery shopper těším se na případné testování!
18.10.2016
zkusila bych
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (20)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.4.2017
Doufm, že se pro mě něco nalezne
25.2.2017
Super.
Taky působím jako aktivní mystery shopper těším se na případné testování!
18.10.2016
zkusila bych