Jsme světem inspirací, příběhů a motivací.
vložila 16.10.2016

HLEDÁ SE ŽENA! Značka: miluje nákupy, testuje a sdílí zkušenosti

Rok se s rokem sešel a budeme spolu slavit už třetí Vánoce! A jako každoročně Vám nadělíme bonusově hned několik testovacích speciálů. Už v listopadu se můžete těšit na oblíbené novinky od Philipsu a v prosinci přidáme hned několik zážitkových testování.

A tak pokud se chcete přidat k našim testovačkám a zkoušet novinky na trhu a nebo pokud s námi už testujete a máte kolem sebe ještě kamarádky, které by se k nám rády přidaly, jste tady správně!  

 

Jak to u nás funguje a jaké chystáme novinky? 

  • Každý týden vyhlašujeme minimálně dvě testovací výzvy, do kterých se můžete přihlásit a získat produkty k testování zdarma pod podmínkou následného vložení svého osobního hodnocení produktu (nebo i služby). V 90 % případech vám produkty zůstávají a nevracejí se. 
  • V případě, že produkty je potřeba vrátit (během listopadu a prosince budeme mít více takových výzev s dražšími produkty, tj. spotřební elektronikou nad 10.000 Kč), tak za vyzkoušení a následné sdílené recenzce (tzn. pozitivní i negativní, tj. opravdu relevantní ) budeme nabízet nově i finanční odměnu. V případě těchto produktů nad 10.000 Kč se bude jednat o zápůjčky na vymezenou dobu a za vyzkoušení a sdílení recenze budeme vyplácet cca 300 až 500 Kč.

 

Koho tedy hledáme? 

  • Ženu (ve výjimečných případech i muže), která je ochotná zkoušet novinky z trhu, produkty nebo služby a sdílet pak svou zkušenost v podobě recenzí a nebo krátkých blogů či videí. 
  • Ženu, která zná své hranice, tj. přistupuje ke všem výzvám (tzn. tedy i k těm našim testovacím) se zdravým sebevědomím, a tak trošku i se sportovním duchem, protože když se nezadaří a produkt nezíská, tak přichází v úvahu varianta B zkusit štěstí příště. Nebo varianta C, zakoupit si produkt na odkazu u článku. Varianta D, že začnu hanit uživatelky, které produkt získaly, je špatná :-(. 
  • Všechny (ženy i muže), kteří budou respektovat naše testovací pravidla, tak radši je zkoukněte včas ZDE
  • Všechny, kteří se umí na daný produkt nebo službu podívat z několika různých úhlů pohledu. Že mixér mixuje je fajn vědět, ale co všechno umixuje, za jak dlouho, jak se myje, jak je skladný atd. Vítáme všechny kreativní a neotřelé přístupy a názory. 
  • Výhodou jsou i znalosti v oblasti mystery shoppingu, tj. pokud již máte zkušenost s nákupy a s následným sdílením zkušeností formou dotazníku, registrujte se, budeme vás kontaktovat i mimo testovací výzvy individuálně s konkrétní nabídkou! 

 

Jak se k nám přidat? 

Je to jednoduché! Stačí se registrovat, přihlásit se a vyplnit tři úrovně registrace, viz níže obrázek. 

A tak se těšíme na vás všechny, máme před sebou sezónu, bude to zase jízda, tak si držme pěsti! 

Eva

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat (18)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Taky působím jako aktivní mystery shopper těším se na případné testování!
18.10.2016
zkusila bych
18.10.2016
Těším se, už jsem tady s váma skoro tři roky
18.10.2016
ráda to zkusím
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (18)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Taky působím jako aktivní mystery shopper těším se na případné testování!
18.10.2016
zkusila bych
18.10.2016
Těším se, už jsem tady s váma skoro tři roky
18.10.2016
ráda to zkusím