Dáváme ženám příležitosti a práci
HLEDÁ SE ŽENA! Milovnice novinek a nákupů, která ráda sdílí své zkušenosti!
vložila 16.10.2016
25.5.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,600
25,900
21,900
22,200
EUR

HLEDÁ SE ŽENA! Milovnice novinek a nákupů, která ráda sdílí své zkušenosti!

My, ženy milujeme nákupy! Jeden z nejrozšířenějších a pravděpodobně také nejpravdivějších stereotypů. A stejně tak rády sdílíme zkušenosti, vyprávíme kamarádkám, kde jsme koupily ten super módní kousek za tu nejlepší cenu a kde naopak byla velice nepříjemná obsluha.

Nakupujete rády? Máte rády novinky z trhu? Sdílíte rády své zkušenosti? A nebo možná už s námi testujete produkty a služby?  

Pokud se chcete stát jednou z nás žen, které pravidelně testují novinky z trhu za sdílené zkušenosti v podobě recenzí nebo i blogů a videí, jste tady správně! Vrhněte se na naše testování!

 

Jak to u nás funguje

  • Každý týden vyhlašujeme minimálně dvě testovací výzvy, do kterých se můžete přihlásit a získat produkty k testování zdarma pod podmínkou následného vložení svého osobního hodnocení produktu (nebo i služby). V 90 % případech vám produkty zůstávají a nevracejí se. 
  • V případě, že produkty je potřeba vrátit, tak za vyzkoušení a následné sdílené recenzce (tzn. pozitivní i negativní, tj. opravdu relevantní ) nabízíme i finanční odměnu. V případě produktů nad 10.000 Kč se bude jednat o zápůjčky na vymezenou dobu a za vyzkoušení a sdílení recenze vyplácíme cca 300 až 500 Kč.
  • Pravidelně organizujeme také tzv. Mystery Shoppingy a nebo Mystery Calls. Tzn. vybereme mezi vámi skupinku žen, které jdou na fiktivní nákup nebo si fiktivně objednají službu. Následný přístup personálu ohodnotí, odešlou nám report a dostanou vyplaceno 250 až 500 Kč. 

 

Koho tedy hledáme? 

  • Ženu (ve výjimečných případech i muže), která je ochotná zkoušet novinky z trhu, produkty nebo služby a sdílet pak svou zkušenost v podobě recenzí a nebo krátkých blogů či videí. 
  • Ženu, která zná své hranice, tj. přistupuje ke všem výzvám (tzn. tedy i k těm našim testovacím) se zdravým sebevědomím, a tak trošku i se sportovním duchem, protože když se nezadaří a produkt nezíská, tak přichází v úvahu varianta B zkusit štěstí příště. Nebo varianta C - zakoupit si produkt na odkazu u článku. Varianta D, že začnu hanit uživatelky, které produkt získaly, je u nás zakázaná a často takovým uživatelkám mažeme profily!  
  • Všechny (ženy i muže), kteří budou respektovat naše testovací pravidla, tak radši je zkoukněte včas ZDE. 
  • Všechny, kteří se umí na daný produkt nebo službu podívat z několika různých úhlů pohledu. Že mixér mixuje je fajn vědět, ale co všechno umixuje, za jak dlouho, jak se myje, jak je skladný atd. Vítáme všechny kreativní a neotřelé přístupy a názory. 
  • Výhodou jsou i znalosti v oblasti mystery shoppingu, tj. pokud již máte zkušenost s nákupy a s následným sdílením zkušeností formou dotazníku, registrujte se, budeme vás kontaktovat i mimo testovací výzvy individuálně s konkrétní nabídkou! 

 

Jak se k nám přidat? 

Je to jednoduché! Stačí se registrovat, přihlásit se a vyplnit všechny tři úrovně registrace, viz níže obrázek. 

Těšíme se na vás! 

Eva

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (42)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.3.2018
ráda bych se zapojila do mystery....zkušenosti mám..děkuji
16.1.2018
8.10.2017
To může byt zajímavé
27.8.2017
Mystery shoppingem jsem si přivydělávala při mateřské a moc mě to bavilo.
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (42)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.3.2018
ráda bych se zapojila do mystery....zkušenosti mám..děkuji
16.1.2018
8.10.2017
To může byt zajímavé
27.8.2017
Mystery shoppingem jsem si přivydělávala při mateřské a moc mě to bavilo.