Jsme světem inspirací, příběhů a motivací.
vložila 28.12.2016
27.4.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
26,700
27,000
24,600
24,900
EUR

HLEDÁ SE ŽENA! Práce v médiích na plný úvazek, v mladém kolektivu a s potenciálem profesního růstu!

UŽ OBSAZENO, NENÍ AKUTUÁLNÍ UŽ

Vzhledem k tomu, že všechny nábory, které hromadně proběhly na základě mé výzvy HLEDÁ SE ŽENA, by mohly konkurovat i nejlepším pracovním serverům, tak je tady další výzva! Máte-li v okolí akční ženy, které chtějí s rokem 2017 nový začátek, tak tady je příležitost!

Tentokrát zbystřete i vy všechny, které jste nechtěly pracovat u nás v ŽENY s.r.o., protože přeci v ryze ženském kolektivu se prý nedá vydržet!  Tentokrát totiž nabízím prostředí v mladém kolektivu, kde potkáme i hodně sympaťáků! Ke konci roku 2016 jsme totiž spojili síly s Tiscali Media, a tak mj. to nejlepší z www.zenysro.cz najdete na www.tiscali.cz. A právě proto i nyní hledáme někoho, kdo by executivně mohl spravovat všechny reklamní kampaně (nejenom www.zenysro.cz, www.tiscali.cz ale i dalších desítek serverů). A tak jestli se chcete přidat mezi partu nadšenců, mrkněte na více info níže, sepište motivační dopis a pošlete společně se CV na mail níže. Praxe není podmínkou, a tak to zkuste! Držím pěsti!

Kdo je Tiscali Media, a.s.?

Přední internetový provozovatel poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy. V současné době spravuje více než 90 webových projektů.

Jaká by byla náplň práce?

  • Kompletní správa online kampaní (nasazování do interního systému, kontrola průběhu a vyhodnocování výsledků kampaní)
  • Reporting a zpracovávání reportů na denní, týdenní a měsíční bázi
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Archivaci elektronických dokumentů do interního systému

Co požadujeme?

  • spolehlivost, pracovitost, aktivní přístup k práci, týmového ducha
  • logické myšlení
  • kladný vztah k administrativě
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • schopnost řešit problémy, odolnost vůči stresu a odolávat sezónním návalům práce
  • aktivní práci na PC / Office, základy AJ
  • nástup co nejdříve

Co nabízíme?

  • práci v přátelském a mladém kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru Prahy na Václavském náměstí
  • pravidelnou pracovní dobu
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • teambuildingové akce

Koho kontaktovat?

Tiscali Media, a.s.

Kontaktní osoba: Barbora Žákovcová

Adresa: Václavské náměstí 813/57, 110 00 Praha 1

Email: barbora.zakovcova@tiscalimedia.cz

PS: Muže nevylučujeme, ale nepředpokládám, že by četli www.zenysro.cz a pokud náhodou ano, tak klidně také pište a posílejte CV!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Vyberte ze svých kontaktů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat (18)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
23.2.2017
Škoda, že už je obsazeno .
21.2.2017
pro mě asi ne!!!!
29.1.2017
11.1.2017
Super
23.2.2017
21.2.2017
29.1.2017
11.1.2017
Super