Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 13.5.2017
25.7.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,900
26,200
22,200
22,500
EUR

Horoskop na 20. týden 2017: zharmonizujte své bydlení a nalaďte se na kreativní jarní energii

Protože znamení budou hodně vztahová a veskrze všechny jsou založené na citech, v popředí budou vztahy. Ne však pouze partnerské. Vezměme to však popořadě - úvod týdne si pro nás přichystá klid a velmi rozumné rozpoložení v podání Kozoroha. Ty, které budou intenzivně cvičit, budou vidět větší změny na těle, než v jiné dny. Dobře se nám bude pracovat a soustředit a budeme mít vysokou míru mentální energie. Pro vymýšlení nových věcí však budou lepší následující dny. Vodnář s sebou nejprve přinese touhu po svobodě, nezávislosti, ale také harmonii. Poté mnohé z nás pocítí, jako by vedle nich stála múza a radila, jak tvořit krásné věci. Tyto dny jsou skvělé pro rekonstrukce bytů, či domů, protože vzdušné znamení nám dá přesnou představu o tom, co jak má vypadat. Budeme mít smysl pro detail a věci stvořené v tyto dny budou jako celek působit velmi útulně, domácky. Nebojte se tvořit vlastníma rukama. Citová Ryba nám dá na konci týdne potřebu si vychutnat naši odvedenou práci a radovat se z maličkostí. Nejcennější pro nás v tyto dny bude, pokud budeme moci trávit čas s rodinou a blízkými. 

Vztahy

Znáte ten pocit, kdy kolem sebe máte desítky lidí, ale vy si připadáte sama? Ty chvíle, kdy je kolem vás celý svět, ale vy si se vším musíte a vlastně i chcete poradit po svém. Ty z nás, které se nezaměří na rodinu (důležité bude rozvíjení dobrých vztahů s dětmi) a partnerské vztahy, se budou cítit přesně tak, jak je popsáno v prvních dvou větách. Nastoupí pocit osamělosti a odtrženosti od celého světa. Pravda, další znamení nám přinesou pocit, že to vlastně není tak hrozné, uvnitř však bude prázdno. Proto si domluvte společnou akci s partnerem. Zajděte si někam, kde můžete vnímat přítomnost toho druhého a zároveň budete relaxovat. Tyto dny jsou skvělé pro partnerské masáže, posezení v čajovně, či v tiché kavárně. Snadněji se vedle milované osoby zrelaxujeme. To však platí i v případě rodiny, která by těchto pár dní určitě neměla zůstávat mimo váš zorný úhel. Popovídejte si s rodiči, řekněte jim, že je máte rádi. To vše zahřeje na srdci a na duši nejen je.

Práce a domácnost

Jestli se vás někdy drží pocit, že v práci odvádíte maximum práce, ale nikdo to nevidí, nemusíte se bát. V tyto dny máte možnost mnohé změnit. Dávejte svému okolí znát, že vaše práce má svou cenu a hodnotu. Nejprve však bude potřeba, abyste si to uvědomily samy. Znamení tohoto týdne nám věnují skromnost, pozor však na přehnané ustupování ze své komfortní zóny při jednání s kolegy. Skvěle se nám v tyto dny bude soustředit a nebudeme mít problém rozhodovat o zásadních věcech. Přichystejte si však pevné nervy, protože komunikace s lidmi bude náročnější, než v jiné dny.
Jak bylo psáno výše, náš smysl pro detail, vše krásné a harmonické bude na maximu. Pokud se jednou pustíte do tvoření, kreativita se nezastaví. Důležité bude doma skutečně něco tvořit. Ty z vás, které nebudou mít na tyto aktivity prostor nebo čas, by mohly brzy začít pociťovat prázdnotu. Naopak tvořivé ženy se budou cítit plné energie. Pusťte k sobě do větší blízkosti děti a zvířata. Budou vyzařovat velmi pozitivně, tudíž nás budou dobíjet pozitivní energií.

Finance

Peníze pro teď pusťte z hlavy. Finanční stránka je něco, co by nás trochu mělo míjet. V úvodu týdne nám rozumové nastavení dá trochu možností, jak se dostat k větším penězům. Lépe nám půjdou pod ruku dobře placené práce. Pro další dny však bude platit, že s financemi nebudeme příliš umět zacházet, raději bychom je tento týden měly nechat v peněženkách a na účtech ležet. 

Zdraví

Citlivější bude pleť, kolena, kyčle a lymfatický systém. Starejte se svědomitě o detoxikaci organismu a velmi důležité bude vyhnout se těžkým, ostrým, či chuťově příliš výrazným jídlům. Často totiž lymfu v těle zpomalují. Kolena a kyčle by naopak měly být procvičovány ve zdravé míře, nesnažte se pohybu úplně vyhnout. Čistěte pleť, nepoužívejte chemické peelingy, ani nic, co by pleť mohlo narušit.

 

Zvířetníkový horoskop na 20. týden 2017

Pondělí a úterý v Kozorohu - pečujte o pleť a nehty, dopřejte tělu hodně tepla, saunu a perfektní budou i koupele. Vzdušný Vodnář je vládcem dalších dvou dnů - masírujte nohy, ošetřujte křečové žíly. Opatrné musíme být na lýtka a kotníky. Od pátku do neděle se budeme těšit vlivu citlivých a citových Ryb - pečujte o chodidla, dopřejte si reflexní masáže nohou. V tyto dny bude nejdůležitější hlídat správné proudění lymfy.

 

Vodnář

Vaše snažení z minulosti vám nyní přinese ovoce. Po delší době je tu čas, kdy bude vaše znamení plně při síle. Snažte se své schopnosti ukázat v práci, buďte tvůrčí. Pro vaše znamení bude velmi důležité, abyste nevybočily z pravidelnosti a určitého rytmu. Tak dosáhnete maximálních výsledků. A budou stát opravdu za to!

Kozoroh

Máte možnost se tento týden seznámit s lidmi, kteří vám dopomohou k lepšímu postu, či k dalším známostem. Nezapomínejte mít mysl otevřenou a jednat diplomaticky tak, jak to umí pouze vaše znamení. Váš šarm bude navíc velmi vysoko, budete hodně přitahovat pozornost druhého pohlaví. Pozor na nechtěné románky.

Ryby

Chcete podnikat nebo se v životě posunout pracovně dál? Pak se chopte příležitosti, kterou vám tento týden nabídne. V hlavě budete mít spoustu nápadů. Skvělý čas pro začátek menšího podnikání. Také se vám bude velice dařit v partnerských záležitostech - budete ochotné partnery vyslechnout a být jim na blízku v tu správnou chvíli.

Beran

Ženy v tomto znamení se budou jak v práci, tak v partnerských vztazích hodně snažit, ale nebude to jednoduché. Paradoxně to, co vám bude nejvíc křížit cestu, budou vaše vlastní emoce a pocity. Pokuste se nenechat ničím strhnout, používejte více rozumové stránky. V práci bude potřeba zabrat u všeho, kde máte časové prodlevy. 

Býk

Tento týden buďte trpělivé. Svou práci dělejte systematicky a svému životu dejte řád. Vyplatí se vám to jako málokterému jinému znamení. Okolo vašeho znamení se seskupují nové možnosti a to především co se finanční stránky týče. Pokud se cítíte s penězi nejisté, vyčkejte. Vyhýbejte se rizikům jakéhokoli charakteru.

Blíženci

Vaše znamení bude mít jako jediné velmi výjimečné nastavení na peníze. Jako by vás něco táhlo k těm správným investicím a postupům. Ať už potřebujete vyřešit finančně něco akutního nebo plánujete budoucnost, snažte se si vše promyslet nyní. Často se můžete cítit rozpolcené v tom, zda peníze chcete nebo ne. Zkuste si udělat jasno ve svých pocitech.

Rak

Pokud máte jakýkoli zlozvyk, který vás pronásleduje delší dobu, pak máte jedinečnou možnost se ho zbavit. Znamení v tomto týdnu vám do hlavy dají dostatek myšlenek, kreativity, ale především i chuť zkusit věci jinak. Nebojte se okolí dát najevo, že věci se u vás mění. Počítejte však s tím, že to nebude úplně jednoduchá cesta.

Lev

Občas se vám může stávat, že nebudete vědět kudy dál. Jako by se životní motivace vytratila a vy potřebujete udělat krok, ale všude je prázdno. Hlavně v první polovině se zamyslete znovu nad tím, co si skutečně v životě přejete. Tyto dny mohou být velmi zlomové, vám stoupne sebevědomí i pocit vlastní hodnoty.

Panna

Měly byste se zabývat vším, co má co dočinění s papírováním, smlouvami nebo věcmi, které vyžadují dlouhodobé a velké soustředění. Vaše mentální energie bude na maximu. Pokud potřebujete něco promyslet, dělejte to v tyto dny. Zároveň dejte dobrý pozor, abyste dostatečně odpočívaly, snadno se může dostavit pocit vyhoření.

Váhy

Vaše postavení bude tento týden téměř stoprocentní. A to jak v partnerských vztazích, tak v práci. Nicméně o pracovní stránku tento týden půjde nejméně, a když můžete, neberte práci příliš vážně. Naopak byste se měly zaměřit na muže vedle sebe, protože správná komunikace váš vztah nejen upevní, ale navíc rozvine. Diskutujte, filozofujte. A nezapomínejte i naslouchat. 

Štír

Studujte, cestujte, objevujte neznámé destinace. V tyto dny vám karty opravdu přejí. Nemusíte se bát větších rizik. I když půjdete do něčeho, co je pro ostatní riskantní, vy vyváznete bez problémů. Jediné místo, kde byste se měly držet svých jistot, bude práce. Zde nedoporučuji nic měnit, naopak se snažte být vnímavé vůči druhým. Hodně se toho dozvíte.

Střelec

Pro ty z vás, které jsou samy, začíná velmi příznivé období. Nejen v tomto týdnu, ale dokonce další měsíc můžete najít svůj vyvolený protějšek. Nebraňte se novým známostem, ale především nechte minulost minulostí. Zadané ženy si uvědomí, že ten, kdo stojí po jejich boku, není dokonalý, přesto je jim s ním dobře. Neměňte nic jen z rozmaru.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.5.2017
Nekdy je ta kreativni jarni 'energie' spise nekreativni jarni unava
16.5.2017
To by slo
15.5.2017
uvidíme
15.5.2017
včera jsme dokonale harmonizovali naše bydlení, přítel přidělával zárubně, lepil lišty k podlaze, pokládal novou podlahu a já rozbila přední sklo na dvířkách u trouby :-( takže přesně vím, co budu dělat tento týden i bez horoskopu
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.5.2017
Nekdy je ta kreativni jarni 'energie' spise nekreativni jarni unava
16.5.2017
To by slo
15.5.2017
uvidíme
15.5.2017
včera jsme dokonale harmonizovali naše bydlení, přítel přidělával zárubně, lepil lišty k podlaze, pokládal novou podlahu a já rozbila přední sklo na dvířkách u trouby :-( takže přesně vím, co budu dělat tento týden i bez horoskopu