Testujeme, blogujeme a sdílíme recenze.
vložila 17.3.2017
27.6.2017
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
26,100
26,400
23,300
23,600
EUR

Horoskop na 12. týden 2017: Zastavte se, relaxujte a věnujte se více svým přátelům

Po aktivních předešlých týdnech, které nás měly posunout kupředu, tu máme týden, který nám dá pocítit, že není kam spěchat. Nestihly jste udělat plány do budoucna, ani dořešit důležité věci? Teď na to netlačte. Znamení jsou taková, že to nejenže dost dobře nepůjde, ale navíc bychom tím mohly víc zkazit. Naopak pokud máte v plánu trochu relaxovat, užívat si vnitřní pohody a třeba na sobě po jakékoli stránce zapracovat, pak vás tento týden bude vyloženě těšit. Ubývající měsíc dá možnosti těm, které chtějí shodit pár kil nebo čistit organismus. Můžeme se těšit na dny, které budou přátelsky naladěné, partnersky velmi klidné a ani práce nám nebude přidělávat starosti. Nezapomínejte na sebe a své nejbližší, vyhněte se mnoha hodinám přesčasu a bude to na vás mít obdobný účinek, jako pár dní volna. 

Vztahy

Máte potřebu toho, aby se konečně vaše vztahy uklidnily, a vy jste měly jasno v tom, jak dál? Pak zrovna vám bude tento týden velice vyhovovat. Začátek týdne s sebou přinese dost rozumového aspektu na to, abychom věděly, zda chceme ve vztahu pokračovat nebo nikoli. Ty z vás, které vztah měnit nechtějí, si budou užívat výše zmiňovaného klidu. S partnerem si zajděte mezi společné známé a nechte se unášet večerní atmosférou, která bude pro oba příjemná. Navíc konec týdne bude ve znamení rodinných a právě partnerských aspektů, o to spíše se snažte se svou drahou polovičkou trávit více času. Rozvíjejte společné aktivity a zájmy. Potřebujete přeci jen ve vztahu s něčím pohnout a nestihly jste to minulý týden? Pak bude nutno své jednání urychlit - rozumové jednání nám vydrží zhruba do poloviny týdne a poté se pomalu přesuneme k citovým věcem. Jakmile jednou tohle rozpoložení přejde, velmi těžko se vám bude přecházet do stavu, kdy věci vyřešíte logikou.

Práce a domácnost

V práci se snažte jak samy sebe, tak okolí přesvědčit o tom, že není kam spěchat. Tento týden je výjimečný v tom, že co nestihnete teď, stihnete v příštích dnech. Nemá vám příliš co utéct. První tři dny se snažte uspořádat si práci na celý týden a dát si dopořádku všechny záležitosti vyžadující větší soustředění a pozornost na detaily. Dny potom se plynule můžete věnovat věcem, které se budou zdát neodkladné. Řiďte se, pokud možno, svými vlastními plány a nenechávejte se strhnout spěchem nebo chaosem lidí okolo. Zvlášť muži budou mít v tyto dny tendenci být uspěchanější a méně pozorní, proto raději i v práci vyhledejte přítomnost žen. 
Doma zavládne kýžená pohoda. Zařizování, či rekonstruování nechte na jiné týdny. Na tento týden si naplánujte pobyt s dětmi a s partnerem. Skvělé budou tyto dny pro wellness pobyty, nebo návštěvy aquaparků. Doma se pouze postarejte o květiny, které budou vyžadovat očištění a orosení listů. Se zaléváním to nepřehánějte, zato rostliny přihnojte. Zvířatům pořádně vyčešte srst.

Finance

V úvodu týdne se neboje s financemi zacházet štědře. Ať už budete dopřávat sobě nebo svým blízkým. Znamení Kozoroha nám dá do hlavy myšlenku dopřávání si, avšak ve zdravé míře. Navíc dny poté nám dají pocit, že jsme udělaly správnou věc. Po polovině týdne se ale vyhněte větším investicím, či utrácení. Snadno by se nám "utrhla" ruka a jak už to tak bývá, těžko bychom finance navracely zpět.

Zdraví

Stále bude platit, že se z těla budou snadno dostávat škodlivé látky. Ty z vás, které začaly s detoxikací, mohou směle pokračovat. Navíc se nám bude dobře hubnou a odvodňovat organismus. Tento týden bude hodně citlivá pokožka. Snažte se jí hydratovat, či mazat. Lepší budou oleje na přírodní bázi, než klasické krémy. Snažte se také pečovat o nohy, zvláště chodidla. Udělejte si čas na reflexní masáž a odstranění zrohovatělých částí kůže, nožky pak vydrží déle hebké.

 

Zvířetníkový horoskop na 12. týden 2017

První tři dny budou patřit zemitému Kozorohovi - pečujte o pleť a nehty, dopřejte si saunu a koupele. V tyto dny buďte opatrné na kolena a kyčle. Vodnář je vládcem dalších dvou dnů, což jsou čtvrtek a pátek - nechte si udělat důkladnou masáž nohou, hlavně pak lýtek, ošetřujte křečové žíly. Víkend bude ve znamení citlivých a partnerských Ryb - nezapomínejte na péči o chodidla, ať už jde o reflexní masáže, či koupele, střídání teplé a studené vody. Podpořte proudění lymfatického systému, v tyto dny se vyhýbejte velké konzumaci mléčných výrobků.

 

Vodnář

Pro vaše vzdušné znamení si tyto dny přichystaly velkou pohodu a klid. Budete velmi výkonné v práci a ať si zamanete cokoli, můžete toho poměrně snadno dosáhnout. Klíčem k úspěchu v těchto dnech bude udržování si vlastního názoru a nadhledu. Je velmi pravděpodobné, že za vámi budou chodit kolegové a kolegyně pro rady. Zkuste být jejich lektorky, či rádkyně. 

Kozoroh

Začátek týdne bude ve vašem znamení, což samozřejmě pocítíte. Doma zavládne vaše pevná ruka a všechno budeme potřebovat mít na svém místě. Pravda je, že vy v sobě budete mít onen klid, který s sebou nese tento týden, lidé kolem vás však budou mít pocit, že skrz vaše požadavky si nemohou odpočinout. Snažte se nebýt moc kritické a nechte své blízké občas odpočinout.

Ryby

Zaměřte se na intelektuální zájmy jakéhokoli směru. Hodně zapojte své myšlení a ukažte lidem okolo, jak barvitý je váš svět. Podstatné pro vaše znamení bude vyjádření svých fantazií a snů. V tyto dny vám lépe půjde i umělecká činnost. Pokud tohle všechno spojíte, je možnost vytvořit jedinečné dílo. Vyhněte se sebekritice.

Beran

Pro ohnivá znamení se naskytla výborná příležitost pro posun podnikání, či pro velké pokroky v práci. Kdybyste náhodou měly pocit, že vás nadřízení dostatečně nevnímají, teď na sebe upozorněte. Spíše však vymýšlejte, v jakém oboru by se uplatnila vaše schopnost orientovat se i ve složitějších problémech. Nedržte se v zajetých kolejích.

Býk

Odvážným štěstím přeje. A vy ty odvážné můžete být a podle toho se také řídit. Ty, které skutečně začnou být plně samy sebou a odhodlají se svému okolí sdělit vše, co mají na srdci, budou odměněny. Ano, je pravda, že ne každý to unese. Lidé kolem vás se roztřídí na opravdové přátele a ty hrané. Vy však budete o velký kus silnější.

Blíženci

Pro tento týden se nebojte riskovat. Budete mít velice dobrou schopnost určovat, co se vyplatí a co ne. Dokonce i ve finančních záležitostech se budete umět pohybovat s lehkostí vám vlastní. Pro vaše znamení je také skvělá doba na stěhování, koupě, či prodeje majetku. Můžete vydělat víc, než předpokládáte.

Rak

Je čas na velké změny, avšak po malých krůčcích. Pokud patříte mezi ty šťastné, které mají pocit, že vše klape jak má, pak se těšte na skvělý pohodový týden. Pokud však potřebujete na čemkoli zapracovat, neotálejte. Znamení jsou taková, že vás podpoří v každém vašem rozhodnutí. Důležité bude, co cítí vaše srdce, nikoli co vám nařizuje hlava.

Lev

Měly byste zářit a být viděny. Tentokrát však ne stylem, na který jste zvyklé. Vyhněte se velkému množství lidí, příliš bujarým večírkům, či společnostem. Jste jedno z mála znamení, které by mělo mít v tyto dny víc klidu. Zviditelnit byste se však měly tím, že se začnete zbavovat svých vlastních zlozvyků a zapracujete na své fyzické kondici.

Panna

Začátkem týdne se zaměřte na pracovní schůzky, kde bude potřeba více vaší koncentrace a plná účast. Problém vám nebudou dělat ani schůzky osobního charakteru, kde naplno vynikne vaše povaha. Nebudete mít potřebu si na nic hrát, avšak diplomacie v sobě budete mít dostatek. Od prostředku týdne se snažte hodně pohybovat v lesích, či na horách.

Váhy

Budete si muset dávat pozor na netaktnost a příliš upřímné jednání, o které tentokrát skutečně nebude stát každý. Především koncem týdne vás znamení posunou do sobeckého nastavení, kdy nebudete mít chuť se přizpůsobovat druhým. Karty zároveň ale varují, ať jim také neškodíte. Snadno by se to mohlo obrátit proti vám.

Štír

Rozpoložení v těchto dnech pro vás bude hodně dynamické a pracovní. V úvodu týdne se však vyhněte důležitějším schůzkám, spíš pracujte na svých věcech, či plánech. Pokud podnikáte, bude se vám dařit jako už dlouho ne. Naopak konec týdne by měl být zasvěcen jednání s lidmi, či s obchodními partnery. Pozor na to, co podepisujete.

Střelec

V těchto dnech bude velice záležet na vašem postoji k věcem a lidem. Pokud nezapomenete na optimismus, který vám je vlastní, pak si tím otevřete mnoho cest vedoucích k finanční úspěšnosti a dobrým vztahům s přáteli. Chvílemi pro vás bude náročné zvládat vlastní emoce a držet si nadhled, berte to jako chvilkovou zkoušku. Koncem týdne se budete cítit jako nové ženy.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.3.2017
docela by se mi dařilo, uvidíme
20.3.2017
Nechám se překvapit..
20.3.2017
tak to bude zajímavý týden
20.3.2017
Moc hezký horoskop. Děkuji
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.3.2017
docela by se mi dařilo, uvidíme
20.3.2017
Nechám se překvapit..
20.3.2017
tak to bude zajímavý týden
20.3.2017
Moc hezký horoskop. Děkuji