Dáváme ženám příležitosti a práci
Novoluní v Kozorohu, kariéra na vzestupu. Staňte se autoritou, buďte úspěšní a zbohatněte
vložila 2.1.2018

Novoluní v Kozorohu, kariéra na vzestupu. Staňte se autoritou, buďte úspěšní a zbohatněte

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost. 

17. ledna 2018 ve 3 h 17 min je energie znamení Kozoroha na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Kozorohy.  

Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu.

Tělesně náleží ke Kozorohu kostra, zuby, kůže a vlasy. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Zuby ošetřujte kvalitní rostlinnou zubní pastou, ideálně s výtažkem ze šalvěje. Vlasy nechte odpočinout v zábalu a kůži dopřejte uvolňující lázeň.

Kozorozi umí velmi dobře zacházet s hmotou, pohybovat se v materiálním světě, jsou mistři přetváření hmoty v zisk a energie v čin. Takový čin, který je pro ně společensky významný a osobně důležitý. Silné energie novoluní ovlivňují v tomto smyslu nejen Kozorohy. Všichni máme jedinečnou příležitost dát produktivní směr, novou energii svým projektům. Neobávejte se začít znovu nebo jinak. Novoluní v Kozorohu vám vyjde vstříc. V jiné práci, v novém týmu, s jasně definovanými ideály a zároveň realistickými očekáváními. S ambiciózním plánem, kterému věříte, protože v něm zúročujete své zkušenosti.  

Kozoroh je znamení stabilní, realistické, vládne mu rozum. Období Měsíce v Kozorohu je charakteristické vzestupem, ale zároveň určitou opatrností. Kozoroh málokdy riskuje, i když se pohybuje hodně vysoko. V období novoluní v Kozorohu máme silný smysl pro povinnost a někdy můžeme působit chladně až odtažitě. Je proto dobré si připomenout protilehlé znamení Raka a vnést do našeho konání více citu, spojit cit Raka s rozumem Kozoroha.

Období Kozoroha bývá časem různých zkoušek, a tak nás potkávají  složitější a náročnější osobní i pracovní situace. Pod vlivem energie novoluní z nás ale zároveň vyzařuje větší vnitřní síla a dává nám možnost náročné situace zvládnout a konstruktivně řešit. Jsme odhodlanější a vytrvalejší.

Pod silnou ambiciózní energií novoluní v Kozorohu stojíte pevně na zemi a pracujete na alchymii hmoty!

Zájímají vás věci mezi nebem a zemí? Přijďte v sobotu 20. 1. na DEN, KDY SE BUDU MÍT RÁDA a poslechněte si zajímavé astrologické workshopy nebo si nechte poradit od andělů či karet 


Těšit se můžete například na:

  • Věra Várady – Výklad karet na rok 2018 
  • Robert Policar – Mayská a západní astrologie
  • Terezie Schliková – Cesta k andělským horoskopům
  • Kateřina Šlehoferová – Výklad karet

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
18.1.2018
já bych tak chtěla, ale nejde to
17.1.2018
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
18.1.2018
já bych tak chtěla, ale nejde to
17.1.2018