Dáváme ženám příležitosti a práci
Novoluní v Beranu, zelená novému začátku. Období jako stvořené pro nezávislé temperamentní ženy
vložila 13.4.2018

Novoluní v Beranu, zelená novému začátku. Období jako stvořené pro nezávislé temperamentní ženy

Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost. 

16. dubna 2018 ve 3 h 57 min je energie znamení Berana na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Berany. 

Novoluní v Beranu přináší silnou až impulzivní energii, spojenou s dynamikou ohnivé planety Mars. Beran jako první v pořadí je znamení tvořivosti, spontánnosti, akceschopnosti a vysoké inteligence. Ale také netrpělivosti, vznětlivosti, sobectví a hádavosti. Je jenom na nás, kterým vlastnostem dáme o tomto silném novoluní přednost. Pluto má na Slunce a Měsíc aspekt napětí, obloukem se vyhněte všem, kteří vás budou chtít vtáhnout do mocenských hrátek. 

Tělesně náleží k Beranu mozek, oči, nos, hlava obecně. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. Homeopatikum Kalium phosphoricum osvěží unavenou mysl, stejně jako čaj nebo kapsle z jinanu dvoulaločného. Běh parkem nebo lesem zbaví tělo napjaté energie, přebytečnou energii je dobré jednoduše vyběhat. Anebo... I sex zbavuje napětí, a tak se toto novoluní může odehrávat častěji v ložnici.

Síla, energie, rozhodnost, odvaha, nadšení, spontánnost, vášeň, akce. To může být vaše novoluní v Beranu. Tyto dny nebudou klidné. Je to velmi akční novoluní, lidé a situace jsou náročnější, vše je zrychlené, někdy možná až útočné, záleží na tom, koho právě potkáte. Hlídejte znamení. Ten, kdo se chce hádat, má nezaměnitelný způsob projevu. Ale plýtvat energií tohoto novoluní na hádky? 

Jak řekl krásně John Lennon: Milujte, neválčete. Boj je k ničemu, ovšem hledání optimálního řešení a konsensu v rozporech je umění. Proto když vás bude někdo provokovat, držte své emoce na uzdě. Buďte asertivní, klidně i trochu sarkastičtí, a věřte si. Máte na to tohle novoluní zvládnout a jeho silnou akční energii využít ke svému prospěchu. K prospěchu nového projektu, nového přátelství, nové lásky. Nebo k jarnímu úklidu bytu, domu, chalupy, kanceláře... Stihnete klidně všechno a ještě si dojdete na nehty, na novou barvu vlasů, na nákup sexy prádla do té ložnice...

Zamilujte se a nebojujte. Energie novoluní v Beranu přináší nové zkušenosti jako jarní vítr, někdy jako bouřka. Rychle, svěže, možná i trochu nebezpečně. Jsme to ale my, kdo vyhodnocuje a rozhoduje co přijmeme a co odmítneme. Toto novoluní je výzva s jaderným potenciálem: Změňme svůj život v nový začátek! 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.4.2018
moc pěkné
15.4.2018
15.4.2018
Jsem zvědavá.
14.4.2018
síla a energie, to by bylo fajn.
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (10)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.4.2018
moc pěkné
15.4.2018
15.4.2018
Jsem zvědavá.
14.4.2018
síla a energie, to by bylo fajn.