Dáváme ženám příležitosti a práci
TIP na vánoční dárek! Rodinné balení doplňků stravy Naturamed Pharma
vložila 21.11.2017

TIP na vánoční dárek! Rodinné balení doplňků stravy Naturamed Pharma

Soutěžily jsme  7. prosince o doplněk stravy NaturaMed pro celou rodinu.

A kdo vyhrál?

Littlecharm

Annapans

Váchalka

Všem moc gratuleme!!!!!

Pravidelný příjem omega-3 mastných kyselin je důležitou součástí zdravého a vyváženého jídelníčku. 

Jejich příjem ve stravě si musíme hlídat také proto, že si je naše tělo neumí vytvářet samo.

V soutěži se můžete těšit na 3 krásné balíčky:

Půlroční balení OmegaMarine Family 

  • OmegaMarine Family - Žvýkací kapsle ve tvaru rybičky jsou slazeny rostlinou Stévií a díky příchuti Tutti Frutti chutnají jako bonbon. Přijdou tak vhod všem, kdo nemají rádi ryby, zejména dětem. Právě tento produkt OmegaMarine Family, který obsahuje rybí tuk z tuňáka, má jeden z největších obsahů DHA na českém trhu. Již více než 10 000 vědeckých studií se zabývalo pozitivním efektem omega-3 na lidské zdraví. A všechny tyto výzkumy ukazují, že existuje přímé spojení mezi konzumací omega-3 a udržením zdravého srdce, mozku a zraku.

Půlroční balení OmegaMarine Forte +

  • OmegaMarine Forte+ - Jedinečností OmegaMarine Forte+ obsahující olej z lososů žijících podél norského pobřeží, je především jeho naprostá čerstvost. Mezi ulovením ryby a následným zpracováním oleje uplyne maximálně 75 minut, což má zásadní vliv na jeho kvalitu. Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA jsou stejně důležité pro naše zdraví jako vitamíny. Je ovšem třeba dbát na jejich pravidelný a dostatečný příjem, protože lidské tělo si je neumí samo vyrobit. Maso tučných ryb, jako je například losos nebo tuňák, by se měly jíst nejméně 2-3krát týdně z důvodu vysokého obsahu omega-3. Lidé, kteří ryby jedí méně často nebo vůbec, by měli zvážit užívání potravinového doplňku s omega-3.

 Roční balení Vitamín D3

  • Vitamín D3+ - speciální formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3. Výzkumy ukazují, že vitamín D3 je mnohem účinnější než jeho běžná podoba a tělo jej lépe vstřebává. Vitamín D je pro Vaše zdraví nesmírně důležitý. A dvojnásob to platí pro Váš imunitní systém, strukturu kostí a svalů. Naše tělo získává vitamín D z tučných ryb a především ze slunečního svitu. Jenže v našich klimatických podmínkách často prší nebo je zataženo. A to je jeden z důvodů, proč tolik lidí v České republice nedopřává svému tělu dostatek vitamínu D. Jednou z možností, jak tento deficit doplnit, jsou potravinové doplňky. Přitom stačí jen jedna tableta denně!

  Ke každému balení doplňků stravy, získáváte měsíční balení ActiveFem 

  • ActiveFem - ActiveFem je zcela unikátní produkt. Zvláštnost ActiveFem spočívá v působení směrem zevnitř těla ven. Aktivní složky působí v hlubších vrstvách kůže, dodávají jí elasticitu, a tím redukují vrásky. ActiveFem ovšem není jen preparát působící na pokožku. Při užívání ActiveFem si povšimnete zlepšení stavu Vašich nehtů a mnoho uživatelů také tvrdí, že se jim zvýšila plnost a lesk jejich vlasů.

A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?

Stačí, když nám 7. prosince odpovíte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 150. v pořadí vyhraje vždy jedno rodinné balení doplňků stravy NaturaMed.

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (69)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.1.2018
26.12.2017
Gratuluji.
24.12.2017
Gratuluji
24.12.2017
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (69)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
5.1.2018
26.12.2017
Gratuluji.
24.12.2017
Gratuluji
24.12.2017